Spojte se s námi


Různé

Anastasia Pokreshchuk: Modelka s největšími lícními kostmi na světě šokovala téměř půl milionu sledujících na Instagramu

Anastasia Pokreshchuk (36) je považována za ženu s největšími tvářemi světa. Před deseti lety začala se svou posedlostí. Chce mít největší lícní kosti na světě. Pohled na ni je již nyní hrozivý.

Publikováno

dne

Anastasia Pokreshchuk (36) je považována za ženu s největšími tvářemi světa. Před deseti lety začala se svou posedlostí. Chce mít největší lícní kosti na světě. Pohled na ni je již nyní hrozivý.

Anastasia Pokreshchuk na válkou zmítané Ukrajině má jiné starosti

Před deseti lety sympatická žena a modelka se zhlédla v narcismu. A nedokáže odolat. Je dokonce pyšná na to, jak vypadá. Trpěla pocity méněcennosti. Přiznává, že určitou roli sehrálo i těžké dětství. Na sociálních sítích sdílí, že byla jen taková šedá malá myška. Trápil ji příliš velký nos.

Vpichy do tváří

Teď díky lícním výplním má naopak velké tváře a velké rty. Podle jejího názoru to vypadá velmi dobře a varování lékařů ji nezajímají. Připouští, že vpichování výplní může být nebezpečné, ale věří lékařům, kterým se svěřuje do péče. Nicméně to jí nestačí a vpichy si začíná vpravovat do tváří už i sama. Navíc na svou obranu sděluje, že studuje online kosmetologii.

Influencerka Anastasia Pokreshchuk nápadníky prý musí odhánět

Jak tvrdí, proměna jejího obličeje jí prospěla natolik, že její milostný život dostal spád, uvádí pro The Sun. Nevidí změny obličeje jako příliš dramatické. Naopak jí prý přichází po sociálních sítích spousta milostných komentářů s prosbou osobního setkání.

Jakoby nestačily výplně tváří, Anastasia jde dál. Otázkou je, zda nezachází se svým tělem až příliš drasticky. A co její organismus ještě může vydržet? Ukrajinská modelka se v průběhu let mění. Pokreshchuk se rozhodla pro další operaci, a to Brazilian Butt Lift.

Krása je bolest

BBL je operace, kdy lékař přenáší tuk z břicha, boků či spodní části zad do hýždí. Výsledkem operace bývá větší pozadí, kdy postava dostává tvar tzv. přesýpacích hodin. Brazilský lifting zadečku bývá považován za dost riskantní a někdy dokonce i smrtelný.

Anastasia věří ve zdárnou operaci a vysněný krásný „zadeček“ a svým obdivovatelům vzkazuje: „Nebojím se. Vím, že je to nebezpečná operace, ale také nejoblíbenější. Krása je bolest! Můžeš zemřít i když budeš přecházet ulici!“

Anastasia Pokreshchuk propadla plastikám

Pravidelně si nechává zvětšovat další části svého těla. A vůbec jí nevadí, že to pro ostatní může vypadat divně. „Zamilovala jsem se do svých tváří. Miluji je a chci, aby vypadaly přesně takhle a jsem velmi šťastná,“ vzkazuje svým 440 000 sledujícím fanouškům. Ne každý ovšem s ní tento pohled sdílí.

Objevují se i dost nelichotivé komentáře. Jenže Anastasia si z nich nic nedělá. Mimochodem právě těm drsným komentátorům vzkazuje: „Už mi lidé říkali, že jsem ošklivý blázen a že bych se měla zabít. Ale když to čtu, jen se tomu zasměju a ignoruju to.“

Zdroje: The Sun, TikTok, Instagram

Oblíbené