Spojte se s námi


Novinky

Adéla Řezáčová předvedla ve finále Talentu zase něco z vlastní dílny! Jaro Slávik označil její píseň za geniální TV tvorbu

Adéla Řezáčová sice jedenáctý ročník Česko Slovensko má talent nevyhrála. Za své působení ve známé soutěži se ale rozhodně stydět nemusí, ba právě naopak. Ve finále navíc svou vlastní skladbou opět nadchla porotu, do finálové trojice se nicméně nedostala.

Publikováno

dne

Adéla Řezáčová sice jedenáctý ročník Česko Slovensko má talent nevyhrála. Za své působení ve známé soutěži se ale rozhodně stydět nemusí, ba právě naopak. Ve finále navíc svou vlastní skladbou opět nadchla porotu, do finálové trojice se nicméně nedostala.

Adéla Řezáčová postoupila do finále Česko Slovensko má talent už z castingového kola, kdy ji do boje o celkové prvenství prostřednictvím zlatého buzzeru poslal Jaro Slávik.

„Ty jsi můj vítěz už teď,“ prohlásil známý porotce před tím, než v jednom z předchozích dílů poslal Adélu do finále. No a právě v závěrečném kole Adéla Řezáčová nejen Slávikovi, ale celé porotě opět ukázala.

A zase v tom pozitivním světle. Nutno podotknout, porota totiž na jejím vystoupení vychválila nejen její zpěv, ale také to, že si sama dělala text i hudbu.

Tato třiadvacetiletá studentka zkrátka divákům nabídla něco, co by měla mít každá zpěvačka, a to jakýsi šarm a něžnost.

A rovněž do finále přišla Adéla Řezáčová s vlastní tvorbou. Její pěvecké vystoupení si můžete přehrát v níže přiloženém videu.

Adéla Řezáčová určitě zaujala, co o jejím vystoupení řekla porota?

Ačkoliv bylo pěvecké číslo mladé soutěžící krásné, nestačilo to na to, aby jí diváci svými hlasy posunuli do finálové nejlepší trojice. Porota nicméně její vystoupení chválila, především Jakub Prachař to vzal opět s humorem.

„Řezáčová, poslouchejte, takhle to musím říct… Před tabulí nervozita byla, to je logické, vždyť jde tady o maturitu. Takhle – z češtiny výborná, z hudebky taky dobrá, tělocvik taky fantastický a dějepis a cizí jazyky super. Za mě je to pětkrát jednička, Řezáčová,“ řekl Prachař ve svém hodnocení.

„Na začátku tam byla veliká nervozita, kdy jsem se o tebe trochu bála, ale potom od druhé sloky už jsem cítila, že ten tvůj hlas je jistější. Ke konci už ses do toho i opřela, což já vždy oceňuji.

Větší plus musím dát za písničku, protože složit ve tvém věku už druhou, která má opravdu hlavu a patu… Jsi strašně chytrá a inteligentní holka a já doufám, že lidi ti ty hlasy pošlou,“ uvedla na adresu Adély Marta Jandová.

„Mně se líbila více ta Adéla, která byla taková bláznivá a více k popu. Tohle je taková typická, ale zároveň geniální televizní tvorba, takže ty jsi mě překvapila dvojnásobně,“ uzavřel Slávik.

Zdroje: TV Prima, Česko Slovensko má talent

Oblíbené