Spojte se s námi


Různé

Žralok se konečně dočkal. Vedení Clash of the Stars potvrdilo, že se utká s rivalem Karlosem Bendou

V Clash of the Stars je hned několik vysněných zápasů a o jeden z nich se měl postarat Aleš Bejr s Tomášem Le Sym. K tomu ale jen tak nedojde a vedení organizace přislíbilo další velmi očekávaný zápas.

Publikováno

dne

V Clash of the Stars je hned několik vysněných a očekávaných zápasů, jako například ten Aleše Bejra s Tomášem Le Sym. K tomu ale jen tak nedojde a vedení organizace přislíbilo další velmi očekávaný zápas. Jedná se o duel, ve kterém Patrik Žralok nastoupí proti rivalovi Karlosu Bendovi.

Na posledním turnaji Clash of the Stars veřejnost zaujal Patrik Žralok, který sice podlehl profesionálovi Václavu Mikuláškovi, ale držel s ním krok takřka do konce časového limitu.

Sám Baba Jaga mu poté vysekl poklonu, i když jej rozhodně nemá v lásce. A právě Žralok má nyní přislíbený další zápas, a to dokonce ten, o kterém mluví od svého příchodu do organizace.

Žralokův soupeř bude Karlos Benda, který souboj s ním vytrvale odmítal. Víme aktuálně jen to, že se zápasu ještě nedočkáme už na červnovém turnaji v Ostravě.

„Ano, ten zápas bude, ale ne na osmé akci. Na osmičce se Karlos Benda představí… Devátá akce bude na podzim, ale zatím nechci přesně prozrazovat.

Bude brzy a v České republice. Plánujeme to,“ přislíbil na Barrandově moderátor Jakub Jíra, který je mezi fanoušky poměrně nenáviděný, jelikož rád provokuje.

Žralok o zápase

Žralok na tato slova reagoval a uvědomuje si, že ačkoliv má zápas slíbený, bude muset přejít ještě přes jednoho soupeře, aby Bendovi ukázal, že mu za to stojí.

„Předpokládám, že mi dáte ještě nějaký oříšek, než dostanu tu svou odměnu a to je Karlos. Karlose je moje jediná odměna, protože moje odměna bude převedena na jeho účet,“ řekl v rozhovoru Žralok.

Ten totiž přislíbil, že pokud Benda s ním zápas nakonec vezme, tak mu daruje jeho celou výplatu za zápas. Větší finanční odměna už nejednoho bojovníka k přijetí zápasu výrazněji motivovala. Nechme se tak překvapit, jak k celé věci oba borci přistoupí. To ukáže až čas.

Zdroj: Televize Barrandov

Oblíbené