Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Stranger Things stále válcují žebříčky sledovanosti, v závěsu První krev

Publikováno

dne

Filmy a seriály jsou nedílnou součástí našich životů. Netflix, jedna z nejoblíbenějších streamovacích platforem, vydává každý týden přehled toho, co její diváci nejvíce sledují. A my se podíváme na to, jak je na tom naše Česká republika.

Druhý červnový týden je za námi a dnes se zpětně podíváme na to, co fanoušci seriálů a filmů sledovali v období mezi 6. až 12. červnem na populární streamingové platformě Netflix, jenž pravidelně zveřejňuje své žebříčky.

V popředí seriálů velké změny nečekejme. Čtvrtá série Stranger Things se nadále drží v popředí a za ní se nachází druhá, první a třetí série.

Zbývá nám tak pouze pátá příčka, kterou obsadila První krev (First Kill), mysteriózní drama, které vypráví příběh o lásce mezi upírkou a lovkyní upírů.

Nyní se pojďme podívat na filmy, první příčka patří novince v podobě Životní trefy (Hustle). Sportovní komedie v hlavní roli s Adamem Sandlerem je o basketbalovém skautovi, jenž našel jedinečný talent a díky tomu se dostal zpět na vrchol.

Americké krimi drama Interceptor je na druhé příčce, za ní se umístil český film Kurz manželské touhy.

Tři roky starý film Základna (The Outpost), který je natočen dle skutečný událostí, obsadil čtvrtou příčku, elitní pětici uzavřel Deníček moderního fotra.

Zdroj: Netflix, CSFD

Oblíbené