Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Stranger Things dost možná naposledy na první pozici

Publikováno

dne

Filmy a seriály jsou nedílnou součástí našich životů. Netflix, jedna z nejoblíbenějších streamovacích platforem, vydává každý týden přehled toho, co její diváci nejvíce sledují. A my se podíváme na to, jak je na tom naše Česká republika.

Červenec je ve své polovině a dnes se zpětně podíváme na to, co fanoušci seriálů a filmů sledovali v období mezi 4. až 10. červencem na populární streamingové platformě Netflix, jenž pravidelně zveřejňuje své žebříčky.

Na první příčce se v seriálech stále drží Stranger Things, přesněji jejich čtvrtá série, jejíž závěr vyšel na začátku července. Za ním se nachází první série Manifestu.

Seriál z roku 2018 vypráví o pasažérech letadla, kteří po přistání zjistili, že byli pět let nezvěstní. Jejich život se tak vinou dalších mysteriózních úkazů naprosto otočil.

První a druhá série Stranger Things obsadily třetí, respektive čtvrtou příčku, alitní pětici poté uzavírá třetí série The Umbrella Academy.

Ve filmech vede americké drama Ticho před bouří (Serenity), které si ovšem na populárním portálu CSFD vysloužilo pouhých 51 procent.

Za ním se nachází Muž z Toronta (The Man from Toronto) a následuje novinka v podobě animáku Mořská příšera (The Sea Beast).

Mysteriózní dokument Ta dívka z fotky (Girl in the Picture) o velké rodinné záhadě skončil na čtvrté příčce, závěrečnou pátou poté obsadil český film Smečka.

Zdroj: CSFD, Netflix

Oblíbené