Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Sandman i nadále kraluje seriálům, u filmů táhnout Tři Tygři

Publikováno

dne

Filmy a seriály jsou nedílnou součástí našich životů. Netflix, jedna z nejoblíbenějších streamovacích platforem, vydává každý týden přehled toho, co její diváci nejvíce sledují. A my se podíváme na to, jak je na tom naše Česká republika.

Srpen se blíží ke svému konci a dnes se zpětně podíváme na to, co fanoušci seriálů a filmů sledovali v období mezi 15. až 21. srpnem na populární streamingové platformě Netflix, jenž pravidelně zveřejňuje své žebříčky.

Fantasy drama Sandman (The Sandman) se drží na špici a na CSFD má slušných 74 %, tudíž se rozhodně vyplatí mu dát šanci. Třetí série Tenkrát poprvé (Never Have I Ever) v závěsu.

Zámek a klíč (Locke & Key), přesněji jeho třetí série, se umístil na třetím místě, za ním můžeme vidět čtvrtou sérii Stranger Things, který se drží v žebříčku již třináctý týden.

Elitní pětici uzavírá druhá série Tenkrát poprvé. Jak jsou na tom filmy? V těch je dle očekávání i nadále ve vedení Tři Tygři ve filmu: JACKPOT.

Dalších 365 dní (The Next 365 Days) je novým filmem navazující na předchozí a ano, i tentokrát se jedná o pořádný bizár, který lze těžko sledovat bez špetky ironie.

Denní směna (Day Shift) tentokrát na třetí pozici, za ní můžeme vidět novinku Z každého konce (Look Both Ways). „Natalie, kterou čekají závěrečné zkoušky na vysoké, si udělá těhotenský text a podle jeho výsledku pak paralelně prožívá dva různé životní příběhy.

Co ji čeká a nemine?“ zní popisek Netflixu. Poslední místo v žebříčku nejsledovanějších filmů daného týdne patří filmu Zranitelná srdce (Purple Hearts).

Zdroj: Netflix, CSFD

Oblíbené