Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříček nejsledovanějších seriálů na Netflixu, které stojí za to vidět

Netflix se stal jedním z nejpopulárnějších streamovacích platforem a nabízí obrovskou škálu seriálů pro všechny žánrové preference. Každý rok platforma uvádí nové počiny a obnovuje oblíbené seriály.

Publikováno

dne

Netflix se stal jedním z nejpopulárnějších streamovacích platforem a nabízí obrovskou škálu seriálů pro všechny žánrové preference. Každý rok platforma uvádí nové počiny a obnovuje oblíbené seriály. V tomto článku se podíváme na žebříček nejsledovanějších seriálů na Netflixu, které si získaly ohromnou popularitu mezi diváky po celém světě.

Stranger Things

Stranger Things je jedním z nejsledovanějších a nejpopulárnějších seriálů na Netflixu. Tento ikonický sci-fi thriller se odehrává v osmdesátých letech a sleduje skupinu dětí, které se potýkají s nadpřirozenými jevy ve svém malém městě.

Seriál se těší obrovskému zájmu fanoušků díky svému zábavnému mixu dobrodružství, nostalgie a mysteriózních zápletek. Čtvrté série jsme se dočkali v polovině minulého roku, závěrečná pátá nás čeká pravděpodobně příští rok.

Papírový dům (Money Heist/La Casa de Papel)

Španělský thriller Papírový dům se stal celosvětovým fenoménem. Sleduje skupinu zločinců, kteří plánují a provádějí neuvěřitelné loupeže včetně přepadení španělské mincovny. Seriál zaujal diváky svými napínavými zvraty, emocionálními momenty a komplexními postavami.

Celkem má pět sérií a další se nechystá. Plánuje se nicméně její prequel, který se jmenuje Berlín. Pokud jste seriál viděli, víte, že i tentokrát půjde o zajímavou podívanou.

Zaklínač (The Witcher)

Fantasy seriál Zaklínač se stal okamžitým hitem na Netflixu. Adaptovaný ze stejnojmenné knižní série, sleduje příběhy Geralta z Rivie, lovce příšer, v magickém světě plném nebezpečí a intrik.

Seriál si získal popularitu díky svému epickému provedení, vynikajícím vizuálním efektům a charisma hlavního herce Henryho Cavilla. Ani ne před dvěma týdny vyšla třetí série, plánují se i další, ovšem datum známé zatím není.

Ozark

Tmavý kriminální thriller Ozark sleduje rodinu Byrdeových, která je zapletena s nebezpečným drogovým kartelem. Seriál nabízí napínavé zápletky, dramatické postavy a vynikající herecké výkony.

Ozark získal velkou popularitu a uznání kritiků díky svému temnému a komplexnímu příběhu. Nebojí se zabíjet i některé oblíbené postavy, což ostatně ve čtyřech sériích dokázal. Další se ale bohužel nechystá.

Koruna (The Crown)

Historické drama Koruna je jedním z nejprestižnějších seriálů na Netflixu. Sleduje životy britské královské rodiny od mládí královny Alžběty II. až po současnost. Seriál se vyznačuje luxusní produkcí, detailními kostýmy a vynikajícími hereckými výkony.

Je ukázkou vysoce kvalitního dramatického seriálu s fascinujícím pohledem do života královské rodiny. Aktuálně jsme se mohli dočkat pěti sérií, další vyjde na světlo světa již tento rok a uvidíme v ní i smrt královny.

Narcos

Narcos je kriminální drama, které se zaměřuje na život slavného drogového kartelu v Kolumbii a jeho hlavního vůdce Pabla Escobara. Seriál nabízí napínavé zápletky, skvělé herecké výkony a autentickou atmosféru.

Je propracovaným a návykovým seriálem, který si získal širokou mezinárodní sledovanost. Má tři série, vyvrcholení toho, na co většina čeká, ovšem dojde již ve druhé. Tvůrci vytvořili i Narcos: Mexiko, kde se dočkáme taktéž tří sérií.

Zdroj: Netflix, CSFD

Oblíbené