Spojte se s námi


Filmy a seriály

Zaklínač se dočká nového filmu! Podívejte se na trailer, který Netflix zveřejnil. Kdy se nového snímku dočkáme?

Netflix oficiálně potvrdil výrobu zaklínačského anime filmu s názvem „Sirens of the Deep“, který je adaptací známé povídky Andrzeje Sapkowského „A Little Sacrifice“. Jak je to s hereckým obsazením a kdy se na chystaný film můžeme těšit?

Publikováno

dne

Netflix oficiálně potvrdil výrobu zaklínačského anime filmu s názvem „Sirens of the Deep“, který je adaptací známé povídky Andrzeje Sapkowského „A Little Sacrifice“. Jak je to s hereckým obsazením a kdy se na chystaný film můžeme těšit?

Je to konečně tady! Netflix potvrdil, že na konci příštího roku nám na televizní obrazovky přistane nový anime Zaklínač.

Avšak na rozdíl od dřívějších zvěstí nebude v roli Geralta z Rivie debutovat Liam Hemsworth. Místo něj si svou roli zopakuje Doug Cockle, který Geralta namluvil v herním světě Zaklínače, konkrétně v dílu „Wild Hunt“, neboli „Divoký Hon“.

Fanoušci ale také uvidí představitele z onoho známého seriálu. Ve filmu se objeví Joey Batey, který v seriálu hraje roli Marigolda, Anya Chalotra si pochopitelně vezme na starost Yennefer.

A co se týče příběhu? Hovoří se o tom, že Geralt coby zmutovaný lovec příšer, je najat, aby vyšetřil útoky v přímořské vesnici, přičemž se zaplete do staletého konfliktu mezi lidmi a mořskými lidmi. Aby vyřešil záhadu a zabránil válce, musí se Geralt spolehnout na staré i nové přátele.

Netflix k chystanému anime filmu již zveřejnil první trailer, na který se ostatně v níže přiloženém videu můžete sami podívat.

Adaptace na známou povídku, děj zasazen okolo roku 1244

Netflix o výrobě filmu informoval už v roce 2021, až nyní ale oficiálně potvrdil, že nový přírůstek do rodiny Zaklínače skutečně vzniká. Film má být adaptací na známou povídku Andrzeje Sapkowského „A Little Sacrifice“.

„A Little Sacrifice“ se ve světě Zaklínače odehrává přibližně v roce 1244, krátce po prvním setkání Geralta a Yennefer v 5. epizodě 1. série seriálu od Netflixu. Rovněž platí, že příběh se má odehrávat více než 20 let před hlavní ságou 2. série.

O existenci „Sirén z hlubin“ (Sirens of the Deep – pozn. red.) se hovořilo již delší dobu. Jemné náznaky byly dokonce skryty ve 3. sérii Zaklínače. Píseň s názvem „A Little Sacrifice“ (Malá oběť), kterou nazpívala Ciri, naznačovala, že se jedná o krátký příběh, přestože s hlavními událostmi seriálu nesouvisí.

Povídka „A Little Sacrifice“, která je považována za jednu z nejlepších zaklínačských povídek, je dějově samostatná. Je tedy vhodná pro filmovou adaptaci Netflixu, podobně jako „Nightmare of the Wolf“.

Zdroje: Netflix, IGN, Polygon

Oblíbené