Spojte se s námi


Různé

Yenifer s Nikolou získaly výhodu na kmenovou radu. Jack znovu čelí kritice Titánů i svého kmene

V minulém díle jsme viděli aukci, na kterou se každý hráč těší. Ve hře bylo nejen jídlo v podobě kuřete, hranolek, pizzy nebo bonbonů, ale také si hráči mohli vychutnat milkshake, pivo, nebo si zavolat domů. 

Publikováno

dne

V minulém díle jsme viděli aukci, na kterou se každý hráč těší. Ve hře bylo nejen jídlo v podobě kuřete, hranolek, pizzy nebo bonbonů, ale také si hráči mohli vychutnat milkshake, pivo, nebo si zavolat domů. 

Ve hře byly i dva tajné dopisy

12. díl odhalil další překvapení. Hned na počátku totiž ukázala Nikola svůj malý svitek, ve kterém byla ukrytá výhoda. Dostala hlas navíc na kmenové radě a tato výhoda je platná do sloučení kmenů.

Na druhé straně se radovala Yenifer. Přiznala, že chtěla vyhrát na aukci dózu s bonbony především proto, že jsou to rychlé cukry. Jaké ale bylo překvapení, když v ní našla také malý svitek, který si pak o samotě rozbalila.

Také ona dostala výhodu, tentokrát ale jinou. Její hlas může být před samotným hlasováním platným natolik, že může rozhodnout o tom, kdo ze Survivoru odejde, aniž by se zúčastnil duelu. Měla takovou radost, že plánuje zvrat ve hře a už vymýšlí, jak se s výhodou svěří ostatním hráčům. Samozřejmě je chce co nejvíce šokovat.

Jack se znovu musel obhajovat před oběma kmeny

Ještě před samotnou hrou Jacka zkritizoval Márty z Titánů. Nemůže přijít Jackovi na jméno kvůli tomu, že nehraje jednotlivé souboje. Právě minulá hra byla pouze o tom, vylovit dvě nebo tři vlaječky z bazénu. „I kdyby měl skočit na kraj, a sebrat první tři vlajky,” pustil se do Jacka jeden z členů Titánů. Takhle si Márty nepředstavuje chování někoho, na koho má být jeho syn pyšný.

Ani Lovci ale nemají s Jackem slitování. „Už s Jackem fakt nemůžeme. Je to neustále dokola, pořád se něco děje, neustále je zraněnej. Já už bych ho poslala domů dávno. vymýšlí si zranění. Všichni něco máme, ale vždycky se kousneme a jdeme do toho. Fňuká, nikdo to nemá rád. Už si všimli i Titáni a jsem ráda, že to Márty řekl na rovinu,” komentuje Jackovo chování a možnou simulaci Jana.

Dostane Jana možnost se Jacka zbavit? Jak dopadne další kmenová rada a kdo se dostane až do 30. dne hry? Hráči jsou unavení, emočně vypjatí a někteří z nich také velmi hladoví. Hra se dostává do své poloviny a začíná se přiostřovat…

Zdroj: TV Nova, Redakce

Oblíbené