Spojte se s námi


Různé

Výměna názorů u Lovců má dohru! Mikýř ani Jack si neužijí výhru ze souboje. Tomáš musel opustit kmen Titánů

Minulý týden diváci v Survivoru viděli velkou výměnu názorů, která vyústila v hádku mezi Jackem a Mikýřem. Jack je neustále velkým terčem v celém kmeni a několik hráčů by ho nejradši vyřadilo ze hry.

Publikováno

dne

Minulý týden diváci v Survivoru viděli velkou výměnu názorů, která vyústila v hádku mezi Jackem a Mikýřem. Jack je neustále velkým terčem v celém kmeni a několik hráčů by ho nejradši vyřadilo ze hry.

Souboj o odměnu konečně vyhrají Lovci

V prvním souboji o imunitu zvítězili Titáni, kteří tak prodloužili svou sérii výher. Užili si nejen bohatou hostinu, ale také zážitek v podobě krmení malých opiček. Druhý boj o odměnu dopadl ve prospěch Lovců, nicméně z výhry se neradovali všichni.

Právě Jack a Mikýř museli zůstat na svém ostrově, protože nedodrželi pravidla reality show. Tuto informaci se dozvěděli po skončení soutěže. Jack měl velkou radost, že konečně jako kmen zvítězili, nicméně společně s Mikýřem se musel spokojit s obyčejnou rýží.

Měli tak možnost si o všem otevřeně promluvit mezi čtyřma očima. Kmen Lovců nejedl pořádné jídlo již 10 dní, a v celém kmeni to bylo hodně znát. Nervozita, osočování, slovní napadání – to bylo na denním pořádku. Dávka energie jim určitě usnadní další kroky ve hře.

Mikýř společně s Jackem probírali, jak se asi mají ostatní hráči. Pokorně přijali informaci, že se odměny nemohou zúčastnit a mezi sebou debatovali, že ostatním hráčům výhru hodně přejí. Jak ale zvládnout následující další dny bez jídla, je otázkou.

Ani v kmeni Titánů to není růžové

Po prohraném souboji to v kmeni Titánů vypadalo všelijak. Bohužel navíc začalo hustě pršet, což odnesl gamer Tomáš, který musel opustit ostrov. Během několika málo minut mu totiž začalo být špatně.

Nelibě to nesla hlavně Yeni: „Když jsem viděla Tomáše, jak se třese, bylo mi hrozně, protože jsem věděla, že mu nemůžu pomoci.” Tomáš se nakonec rozhodl, že raději navštíví nemocnici, aby se na něj lékaři podívali. 

Martin má za to, že je to následek nejen fyzického, ale také psychického vyčerpání. 52 dní na ostrově bez velkého množství jídla a zároveň těžkých soubojů zanechá stopy i na silných hráčích, jako je Tomáš. Titáni doufají, že se brzy vrátí zpět. Ondřej si pro hráče připravil jedno pikantní překvapení….

Zdroj: TV Nova, Redakce

Oblíbené