Spojte se s námi


Novinky

Vémola se dočkal! Oktagon i Pirát ustoupí, Terminátor bude nastupovat jako druhý

odmítal proti Samuelu Pirátovi Krištofičovi nastupovat do oktagonu jako první, tedy jako vyzyvatel šampiona, kterým Pirát je. Slovák mu nicméně ustoupí, aby se zápas uskutečnil.

Publikováno

dne

Zdroj: Oktagon MMA

Karlos Vémola se dočkal. Jeden z nejznámějších MMA bojovníků tuzemské scény odmítal proti Samuelu Pirátovi Krištofičovi nastupovat do oktagonu jako první, tedy jako vyzyvatel šampiona, kterým Pirát je. Slovák mu nicméně ustoupí, aby se zápas uskutečnil.

Mnozí fanoušci tuzemského MMA se už obávali nejhoršího. Karlos Vémola na turnaji Oktagon 28 oznámil, že odmítá do oktagonu nastupovat jako první, tedy jako vyzyvatel šampiona.

Tím je Samuel Pirát Křištofič, tedy alespoň dočasným šampionem, jelikož byl náhradníkem právě za zraněného Vémolu. Terminátor ho nebere jako právoplatného šampiona a jít před ním jej uráží.

Poté se tedy hovořilo o možném náhradníkovi, jelikož Vémola nechtěl ze svých podmínek uhnout. Nakonec ale k zápasu dojde, ustoupila organizace i Pirát.

Já jen podotýkám, že jsem si nic nevybrečel, ani jsem si nějak násilím nevymáhal ten červený roh. Jenom jsem prostě řekl, že před Pirátem je pro mě potupné nastupovat v modrém rohu. Ondrovi jsem řekl ne něco ve stylu, že musím nastoupit v červeném rohu nebo přes to nejede vlak. Naopak jsem řekl, že jsem doma,“ řekl v živém vysílání na Instagramu.

S vyjádřením poté přispěchal i Pirát, který vysvětlil, že mu modrý roh nevadí. Přesto si do svého soupeře rýpnul.

„Já jsem se nahodil do modra, ať dám všem na vědomí, že modrá je dobrá. Já s ní vlastně nemám žádný problém. No problém mám, když se někteří lidé chovají jako egocentrické děti a myslí si, že si vydupou své, když se v obchodě mrsknou o zem a začnou plakat,“ řekl na svém Instagramu.

Zdroj: Instagram – Karlos Vémola, Pirát Krištofič

Oblíbené