Spojte se s námi


Hudba

Velký rok pokračuje, Ewa Farna bude předskokankou hvězdného Eda Sheerana. Šílené, žasne zpěvačka

Dva koncerty Eda Sheerana v Hradci Králové se blíží. Necelý měsíc před nimi došlo k oznámení velké novinky. Předskokankou světové hvězdy se totiž stane Ewa Farna. Česká slavice neskrývá nadšení.

Publikováno

dne

Dva koncerty Eda Sheerana v Hradci Králové se blíží. Necelý měsíc před nimi došlo k oznámení velké novinky. Předskokankou světové hvězdy se totiž stane Ewa Farna. Česká slavice neskrývá nadšení.

Ed Sheeran se už 27. a 28. července představí v Hradci Králové, kde, jak už data napovídají, odehraje nikoliv jeden, ale hned dva velké koncerty. Na oba by mělo dorazit zhruba 50 tisíc lidí, přičemž pár lístků zbývá už jen na ten druhý z koncertů.

Jedná se o jednu z největších hudebních událostí v tomto roce na území České republiky. Ostatně populární zpěvák patří mezi nejslavnější a nejúspěšnější interprety současnosti, na kontě má mnoho velkých hitů.

O to skvěleji působí nedávno oznámená novinka. Jeho předskokankou totiž bude Ewa Farna. Česká slavice tak pokračuje ve skvěle rozjetém roce 2024.

Farna letos totiž vyprodala O2 arenu, a to hned dvakrát. Její vystoupení chválili nejen fanoušci, ale také odborná veřejnost. V současnosti patří mezi nejúspěšnější zpěvačky v České republice, ale také v Polsku.

Ewa Farna neskrývá nadšení z velké novinky

Dvě vyprodané O2 areny jsou samy o sobě velkolepá událost. Nicméně pro tolik lidí, jako bude hrát v Hradci Králové, ještě nikdy nehrála. Nelze se tedy divit, že je z novinky, která byla oznámena necelý měsíc před koncerty, maximálně nadšená.

„Tohle je šílené, ale je to pravda. Budu speciální host (předskokan – pozn. red.) dvou koncertů Eda Sheerana, každý je pro 50 tisíc lidí. Navíc jsme prý jeden z mála lokálních supportů, co si Ed na celosvětovém turné vybral. Jsem unešená a naplněná vděkem,“ vyjádřila se Ewa Farna na sociálních sítích.

„Hledali jsme český support, který bude odpovídat kvalitám světových show a bude fanoušky Eda Sheerana bavit. Ewa Farna byla jasná první volba a jsem nadšený, že to klapl,“ cituje server TV Nova Michala Thomese, ředitele pořádající agentury Ameba Production.

Česká slavice vystoupí podle plánu zhruba v 18:00. Aréna se otevře pro veřejnost o dvě hodiny dříve. V 19:00 přijde na řadu Calum Scott, Ed Sheeran by měl zahájit svůj koncert ve 20:30.

Zdroj: TV Nova, Ewa Farna

Oblíbené