Spojte se s námi


Filmy a seriály

To bylo překrásné! Devítiletá zpěvačka nejen svým zpěvem naprosto šokovala porotu. Jsi geniální, řekl Kozub

Česko Slovensko má talent přineslo minulou neděli další díl, který byl plný několika až neuvěřitelných vystoupení. Jednou z velmi talentovaných soutěžících byla i Miya Alex, která porotu ohromila nejen svým zpěvem.

Publikováno

dne

Česko Slovensko má talent přineslo minulou neděli další díl, který byl plný několika až neuvěřitelných vystoupení. Jednou z velmi talentovaných soutěžících byla i Miya Alex, která porotu ohromila nejen svým zpěvem.

Už když velice talentovaná Miya Alex přicházela do sálu, diváci u televizních obrazovek věděli, že se mají na co těšit. A to nejen, co se jejího samotného vystoupení týče.

Po domluvě s moderátorem Davidem Gránským totiž vstoupila na jeviště a porotě řekla, že umí mluvit jen německy. Rozhovor s ní tedy vedla Marta Jandová, načež Miya prozradila, že žije v Německu, kde má pochopitelně taky své rodiče.

Po úvodním rozhovoru ale poté řekla něco, čím porotu a diváky v publiku naprosto dostala. „Tak, já tedy začnu.“

Překvapení porotci se poté zeptali, jak je možné, že umí hovořit i česky, načež podle výrazu byl zřejmě nejvíce šokovaným Štěpán Kozub. Miya jim podala už výše uvedené vysvětlení. A doplnila, že v Česku má kamarády, babičku, a proto taky do České republiky často jezdí.

Miya následně zazpívala píseň s názvem „Lovely“, kterou v originále nazpívala jednadvacetiletá americká zpěvačka Billie Eilish.

Ty jsi prostě geniální!

Miya svým vystoupení porotu zaujala natolik, že ji zpěvačka Jandová pustila na svou židli, aby si vyzkoušela, jaké je to sedět mezi porotci. Mohla si také vyzkoušet stisknout ono červené tlačítko, devítileté dívce se ale tento zvuk příliš nezamlouval.

Porotci ji každopádně po podrobném hodnocení posunuli do dalšího kola, Miya si díky svému zpěvu vysloužila „pětkrát ano“.

„Já ti musím říct, že ty máš v tom hlase takové sdělení, které nemá kdejaká dospělá ženská. To mě úplně rozsekalo. Myslím si, že máš dar od Pána Boha. Ty jsi prostě geniální,“ řekl Kozub ve svém hodnocení.

S jeho názorem souhlasila také Diana Mórová. „Na to, že máš devět let máš v tom hlase takový neskutečný klid, přesně víš, co máš zpívat. I to frázování, výšky a přechod… Neskutečné, gratuluji.“

Zdroje: Česko Slovensko má talent, TV Prima

Oblíbené