Spojte se s námi


Reality show

Titáni se v Survivoru ostře pustili do Lovců! Nelíbí se jim jejich nesportovní vystupování

Survivor pokračuje už několikátým dnem. Diváci se mohou na jednotlivé díly podívat s předstihem na stanici Voyo. Už teď vidí, jak to mezi Titány a Lovci funguje. Právě tým složený ze známých osobností se nebojí píchnout do vosího hnízda a Lovce kritizovat za chování některých členů.

Publikováno

dne

Survivor pokračuje už několikátým dnem. Diváci se mohou na jednotlivé díly podívat s předstihem na stanici Voyo. Už teď vidí, jak to mezi Titány a Lovci funguje. Právě tým složený ze známých osobností se nebojí píchnout do vosího hnízda a Lovce kritizovat za chování některých členů.

Ornella svěří ostatním, komu rozhodně nefandí

„Vím, že to není sport, ale to jejich chování je mi silně nepříjemné,” svěřila se Ornella při poradě s ostatními členy svého kmene. „Jsou fakt vyloženě agresivní a dělají z toho úplnou válku,” nebrala si servítky známá podnikatelka. 

Souhlasí s ní její spolubojovnice za Titány Nikola: „Oni vůbec neumí kontrolovat emoce.” K jejímu názoru se přiklání také ostatní hráči. Influencerka Yenifer se vyjádřila sama přímo na kameru: „Byli strašně nesportovní, dneska během vysvětlování těch překážek. Jak Ondra řekl, jak to má být. Už v tu chvíli se chovali nesportovně.”

Ornella k tomu přidala ještě několik peprných slov. „Největší zlobu podle mě v sobě má ta malá holka, co dneska měla ten modrej top. Říkám jí skřetka a nestydím se to tady říct nahlas,” rozesmála ostatní jedna z Titánek. Víte, o kom mluví? Zatím nejsilnější hráčkou Lovců a zároveň trnem v oku Titánů se zdá být Nikola.

„V druhém kmeni jsou holky velice zdatné,” usoudila Yenifer. „Zároveň velice sprosté, tedy některé z nich.” S Ornellou souhlasí také Sebastian, kterému je „skřetka” Nikola také nesympatická. „Jak jsme měli ten nástup a ona říkala ‚drž pusu, teď mluvím já‘… Pořád nějaké narážky má a zle kouká,” přisadila si ještě podnikatelka.

Největší pokrytec v Survivoru?

Podle Ornelly je Lovkyně Nikola pokrytcem, protože o sobě tvrdí, že je veganka, ale na ostrově se teda překoná. „Jak to vpálila tomu Pirátovi, to jsem měla chuť ji jednu vlepit. Pro mě to bylo tak pokrytecké, jako kdybych já jako katolík se šla modlit do mekky. Doufám, že ji nikdy nebudeme mít v našem kmeni!” doufá Ornella.

Dle některých Titánů je kmen Lovců provokativní, jejich chování přirovnali hráči ke zvířecímu. „Ten, co má vytetované to oko, ten vůbec nedával to, že se někdo nemůže strefit, a ten, co kopal na lavičce do toho písku, tak ten byl úplně jakože…,” vyjadřuje se topmodelka Nikola. Ostatní s ní souhlasili.

Ve svém kmeni Titáni cítí podporu od ostatních členů, zatímco Lovci si jdou po krku jeden po druhém, alespoň z pohledu kmene celebrit. „Podporu mezi sebou vůbec nemají,” doplnila svůj názor ještě topmodelka. „On si myslí, že je jejich kápo.”

Zdroj: TV Nova

Oblíbené