Spojte se s námi


Celebrity

Tisková konference Clash of the Stars byla podrobena obrovské kritice, přesto trhá rekordy

Organizace Clash of the Stars našla v České republice díru na trhu. Tu vyplnila ideálně, získala obrovský počet fanoušků a pravidelně vyprodává haly. Tentokrát ale přestřelila a tisková konference byla z mnoha důvodů kritizována. Přesto trhá rekordy sledovanosti.

Publikováno

dne

Organizace Clash of the Stars našla v České republice díru na trhu. Tu vyplnila ideálně, získala obrovský počet fanoušků a pravidelně vyprodává haly. Tentokrát ale přestřelila a tisková konference byla z mnoha důvodů kritizována. Přesto trhá rekordy sledovanosti.

Příchod organizace Clash of the Stars byl poměrně rozporuplný, organizace si ale brzy získala pozornost desetitisíců fanoušků, či dokonce snad nižších stovek tisíc. Ačkoliv mnohým členům bojové scény leží v žaludku, mezi její fanoušky se řadí třeba Leo Brichta či David Kozma.

Turnaj od turnaje dělá stále lepší práci, a to zejména po marketingové stránce. Ostatně to ocenil i promotér Oktagonu Ondřej Novotný, kterému ale vadí to, že dává prostor mnohdy zvláštním lidem, kteří se poté považují za celebrity.

Zda je to správné si musí v Clashi posoudit sami. Jejich tiskové konference a rozhovory před zápasy fanoušky zkrátka baví, a to jim nikdo nevezme. Je tady fenomén, který překonává v číslech jedničku bojových sportů, která má za sebou 50 číslovaných turnajů.

Clash ale pochopitelně není konkurencí Oktagonu, i když jsou lidé, kteří sledují obě organizace. Poslední tisková konference proběhla toto pondělí a nalákala lidi na turnaj Clash of the Stars 7, který se koná 27. ledna v hokejové hale v Holešovicích.

To je zároveň dosud největší hala, ve které se Clash ukáže a je to poslední krok před O2 arenou, které bychom se mohli dočkat již v příštím roce. O vyprodání nemusí být ani řeč, ostatně Clash dokázal během uplynulé tiskovky vyprodat 90 % vstupenek.

Clash of the Stars a hranice snesitelnosti bizáru

Najdou se ale i určitá negativa. Sedmá úvodní tisková konference se dočkala poměrně velké kritiky. První polovina karty nebyla příliš zajímavá, v určitých pasážích dokonce až trapná. Vše vyvrcholilo příchodem herečky pro dospělé Nikoly Lauberové.

Ta chtěla tak strašně moc pozornost, že nechtěla nikoho pustit ke slovu a stále křičela. Když se šlo na staredowny, neváhala a hodila na svou soupeřku Lady Dee kočičí a psí výkaly zředěné s vodou. Půl hodiny tak probíhalo čistění pódia a osob, které společně s Dee trefila.

Vedení organizace z toho pochopitelně nebylo nadšeno. Právě tento moment ale rozhodl o tom, že byla uplynulá tisková konference tou dosud nejsledovanější. Aktuálně má na svém kontě 486 tisíc views a čísla stále rostou.

Tato čísla jsou vynikající a potvrzují dobrou práci, tentokrát ale byla hranice bizáru překročena. I zábava má určité hranice a mnozí fanoušci poprvé přemýšleli o tom, že živé vysílání vypnou. Na to by se tedy v budoucnu mělo myslet a pokusit se možným excesům vyvarovat.

Zdroj: Clash of the Stars

Oblíbené