Spojte se s námi


Celebrity

Tak to nikdo nečekal. Chlopčík šel proti proudu a zkritizoval nejlepší pár současné řady StarDance

Není novinkou, že taneční pár olympijské vítězky Evy Adamczykové (Samkové) a profesionálního tanečníka Jakuba Mazůcha patří mezi nejžhavější adepty na vítěze. Sympatická dvojice má velkou podporu publika. I většina poroty na ně doposud pěla samou chválu, co se Zdeňku Chlopčíkovi tentokrát nezdálo?

Publikováno

dne

Není novinkou, že taneční pár olympijské vítězky Evy Adamczykové (Samkové) a profesionálního tanečníka Jakuba Mazůcha patří mezi nejžhavější adepty na vítěze. Sympatická dvojice má velkou podporu publika. I většina poroty na ně doposud pěla samou chválu, co se Zdeňku Chlopčíkovi tentokrát nezdálo?

Eva s Jakubem v sobotu tančili jako poslední. Čtvrtý soutěžní večer uzavřeli slowfoxem, který se doslova točil kolem úklidu a domácích povinností na známou skladbu Franka Sinatry Love and Marriage. Jedná se o znělku ze seriálu Ženatý ze závazky, kde zřejmě dvojice vzala nápad celého tématu.

Jako obvykle měli skvěle propracovaný příběh i perfektní taneční a herecké výkony. Opět bylo patrné i velké množství rekvizit. Eva dokonce ve finále obtiskla Jakubovi na tvář knírek, který je pro ni velmi typickým znakem. Na závodech jí nosil štěstí.

Vynechte scénky a rekvizity a začněte konečně tančit

A přesně to byla jedna z věcí, které obávaný porotce Zdeněk Chlopčík kritizoval.

„Co mi začíná trošičku vadit je, že je tam málo tance a víc se soustředíte na nějakou scénku, na rekvizity. Byl bych rád, kdybyste jednou přišli na parket, postavili se a zatančili jeden tanec na plné pecky bez všech těch příkras. Vypadají sice nádherně, divákům se určitě líbí, ale toho tance tam fakt bylo málo,“ zhodnotil vystoupení Chlopčík.

Působivá podívaná, na technice nezáleží

Tatiana Drexler byla výkonem naopak naprosto unešená. Podle jejích slov na vystoupení nebylo nic, co by se jí nelíbilo. Vnímala překrásný příběh, tanec i choreografii. Pochválila perfektní přechody mezi tanečními kroky a scénkami.

Celkově to prý byla tak působivá podívaná, že se ani nepotřebovala dívat na techniku, ale užívala si vystoupení. Nakonec i dokonce dodala, že by na pár chtěla být zlá, ale jednoduše nemůže.

„Tanec krásný a já jsem nikdy neviděl svoji matku takhle prát, v takovémto oblečení,“ hodnotil opět s humorem Richard Genzer. Poukazoval na výrazný výstřih šatů, který na sobě měla Eva. „Evo, vy jste talent na tanec, já si myslím, že kdybyste měla třeba i střevní koliku, tak to bude vypadat hezky, takže já jsem absolutně spokojený,“ dodal.

Padla dokonce i desítka

Hodnocení poroty bylo celkově velmi příznivé a získalo 27 bodů. Pár se tak znovu ocitl na prvním místě. Dokonce jako jediný za večer získal desítku od nadšené Drexler.

Jakub přislíbil, že se bude výtky od Zdeňka Chlopčíka určitě řídit. Hned další tanec, což by měla být cha-cha, bude tedy primárně o tanci a bez příkras. Tak se jen můžeme těšit, jak se jim to povede.

Čtvrtý soutěžní večer oblíbené show StarDance …když hvězdy tančí ovládl sobotní večer, podle serveru MediaGuru ho sledovalo téměř 1,5 milionů diváků starších patnácti let.

Zdroj: Česká televize, Media Guru, YouTube

Komentovat

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Celebrity

Ondřej Sokol: Vzhůru k nebesům ho vynesla píle a humor

Ondřej Sokol, rodák ze Šumperku, se už v dětství chtěl stát hercem, k čemuž mu dopomohly jeho komediální vlohy. Musel však nejprve překonat dětství. V osmi letech rodinu opustil jeho otec (emigroval do Kanady) a kvůli oční vadě musel nosit speciální brýle, kvůli kterým se často stával terčem posměchu ve škole.

Publikováno

dne

Ondřej Sokol, rodák ze Šumperku, se už v dětství chtěl stát hercem, k čemuž mu dopomohly jeho komediální vlohy. Musel však nejprve překonat dětství. V osmi letech rodinu opustil jeho otec (emigroval do Kanady) a kvůli oční vadě musel nosit speciální brýle, kvůli kterým se často stával terčem posměchu ve škole.

Po maturitě na gymnáziu absolvoval pražskou DAMU. Od roku 1999 působí v Činoherním klubu jako herec, režisér a od roku 2018 také jako umělecký šéf.

Sokol dal o sobě nejvíce vědět během působení v Činoherním klubu. V roce 2002 obdržel divadelní Cenu Alfréda Radoka v kategorii Talent roku za režii inscenace Osiřelý západ. Získal rovněž Cenu Thálie v kategorii Cena pro mladého činoherce do 33 let.

Miláček z televizních obrazovek

Kdo by si nepamatoval postavu pediatra Prokopa Hrubého, kterou hrál O. Sokol v letech 2006-2011 v Ordinaci v růžové zahradě. V seriálu mu hrála partnerku herečka Jitka Čvančarová.

Sokol si doposud zahrál ve dvou desítkách filmech, mezi které patří např. Occamova břitva, Vybíjená, Řachanda, Dvojníci, ve dvou filmech trilogie Zahradnictví: Dezertér a Rodinný přítel a další. Za vedlejší roli ve filmu Perfect Days – I ženy mají své dny byl nominován na cenu Český lev.

Na popularitě Sokolovi přidalo i jeho sedmileté působení v oblíbeném pořadu Partička na TV Prima (2009-2016). V pořadu působil spolu s M. Suchánkem, R. Genzerem a I. Chmelou. Za působení v partičce dostal dvakrát cenu Týtý.

Moderátor

Za posledních několik let se Ondřej Sokol vypracoval na spolehlivého moderátora různých televizních pořadů. Má za sebou moderování několika řad televizní show Tvoje tvář má známý hlas, několika ročníků vyhlášení hudebních cen Český slavík Mattoni.

V roce 2021 začal s moderováním soutěžního pořadu TV Nova Na lovu.

Osobní život

S bývalou manželkou a herečkou Kateřinou Lojdovou, má dvě děti – dceru Ester a syna Adama. Od roku 2019 je zasnoubený s Nikol Šantavou.

Po Česku jezdí také se svým stand-up vystoupením s názvem Celebrity.

Zdroje: zeny.iprima, CSFD, studiodva

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Z ďábelské pařmenky je krásná dáma. Podívejte se, jak Miley Cyrus oslavovala své 31. narozeniny

Publikováno

dne

Od sladké holčičky přes ďábelskou pařmenku až ke slušné dámě. Tak nějak by se dala popsat divoká cesta Miley Cyrus, která oslavila své 31. narozeniny. Krásně vystrojená si užila vystoupení, které věnovala především sobě.

Miley na jaře tohoto roku vydala očekávané album Endless Summer Vacation. Na něj už dříve nalákala své fanoušky singlem Flowers, jenž slavil velký úspěch, když se tento hit dostal prakticky hned do čela žebříčků hitparád.

Singl Flowers vydala americká hvězda už v polovině ledna. Velký úspěch zaznamenal především na platformě Spotify, kde za první týden získal historicky nejvyšší počet přehrání a to dohromady přes 96 milionů.

Cyrus již dlouhé roky překvapuje své fanoušky, ovšem nyní se definitivně zdá, že má své divoké období za sebou. I své 31. narozeniny slavila velmi poklidně.

S fanoušky o svém velkém dni sdílela tuto zprávu: „Můj letošní dárek k narozeninám byl VELMI značkový. Vystoupila jsem sama pro sebe a zazpívala své oblíbené písně včetně těch vlastních. První „živé“ vystoupení Flowers bylo pro publikum plné mých přátel a rodiny. Když vezmu tuto píseň zpět k semínku… senzačně vyklíčila. Jsem vděčná za růst nás obou. S láskou, Miley.“

Její náprava přitom začala už kolem 26. narozenin, kdy se lekla toho, že by mohla skončit jako její slavní předchůdci Kurt Cobain či Amy Winehouse, kteří zemřeli v 27 letech.

Postupně se tak Cyrus zbavila všech svých špatných zvyků a začala se vracet do světa střízlivých. Lehce ji ještě tento démon dostal do svých spárů během pandemie covidu, ovšem vše nakonec slavná zpěvačka zvládla a nyní se může radovat se svými blízkými.

Zdroj: Instagram, Wikipedia

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Co se sleduje na Netflixu? Fanoušky baví nová dokumentární série o zpěvákovi Robbie Williamsovi

Se začátkem podzimu se spousta lidí ukládá pod teplou deku a zapíná své obrazovky, hladoví po nových a vzrušujících seriálech. V naší pravidelné rubrice Žebříčky Netflixu vám přinášíme souhrn toho, co je v tuto chvíli na populární streamingové platformě Netflix horkým zbožím.

Publikováno

dne

Se začátkem podzimu se spousta lidí ukládá pod teplou deku a zapíná své obrazovky, hladoví po nových a vzrušujících seriálech. V naší pravidelné rubrice Žebříčky Netflixu vám přinášíme souhrn toho, co je v tuto chvíli na populární streamingové platformě Netflix horkým zbožím. Pojďme se podívat na to, co se v uplynulém týdnu nejvíce sledovalo a co vás může zaujmout.

Česká republika

Na první příčce oproti předchozímu vydání změnu nehledejme. I nadále je ve vedení čtyřdílná minisérie z období druhé světové války Jsou světla, která nevidíme (All the Light We Cannot See).

Druhé místo patří novince Robbie Williams. Jak už název vypovídá, nejedná se o nic jiného, než o dokumentární sérii o slavném zpěvákovi, jenž během svojí sólové kariéry lámal rekordy jako na běžícím páse.

K výročí 25 let od začátku kariéry vzpomíná na své mladé já i dlouhé roky, které strávil na výsluní. Animák Jednorožčí akademie (Unicorn Academy) se posunul o příčku nahoru a aktuálně mu patří třetí místo.

Následuje sedmá série reality-show Makléři z Hollywoodu (Selling Sunset). I tentokrát se můžeme těšit na vyšperkované domy a sídla, která se makléři snaží prodávat movitým zájemcům.

Elitní pětici uzavírá britské sci-fi Těla (Bodies), které se v žebříčku nachází pravděpodobně naposledy. Ostatně drží se v něm již 4 týdny.

Svět

Drama Jsou světla, která nevidíme, má i nadále nejlepší sledovanost mezi anglicky mluvicími seriály. Tentokrát má 10,1 milionu zhlédnutí a zároveň 38,7 milionů zhlédnutých hodin.

Mezi neanglicky mluvícími seriály již není první Lupin, ale 3. série tureckého dramatu Šikovný krejčí, který má 4,4 milionu zhlédnutí a přes 22 milionů zhlédnutých hodin.

Zdroj: Netflix, CSFD

Pokračovat ve čtení

Oblíbené