Spojte se s námi


Celebrity

Tak to nikdo nečekal. Chlopčík šel proti proudu a zkritizoval nejlepší pár současné řady StarDance

Není novinkou, že taneční pár olympijské vítězky Evy Adamczykové (Samkové) a profesionálního tanečníka Jakuba Mazůcha patří mezi nejžhavější adepty na vítěze. Sympatická dvojice má velkou podporu publika. I většina poroty na ně doposud pěla samou chválu, co se Zdeňku Chlopčíkovi tentokrát nezdálo?

Publikováno

dne

Není novinkou, že taneční pár olympijské vítězky Evy Adamczykové (Samkové) a profesionálního tanečníka Jakuba Mazůcha patří mezi nejžhavější adepty na vítěze. Sympatická dvojice má velkou podporu publika. I většina poroty na ně doposud pěla samou chválu, co se Zdeňku Chlopčíkovi tentokrát nezdálo?

Eva s Jakubem v sobotu tančili jako poslední. Čtvrtý soutěžní večer uzavřeli slowfoxem, který se doslova točil kolem úklidu a domácích povinností na známou skladbu Franka Sinatry Love and Marriage. Jedná se o znělku ze seriálu Ženatý ze závazky, kde zřejmě dvojice vzala nápad celého tématu.

Jako obvykle měli skvěle propracovaný příběh i perfektní taneční a herecké výkony. Opět bylo patrné i velké množství rekvizit. Eva dokonce ve finále obtiskla Jakubovi na tvář knírek, který je pro ni velmi typickým znakem. Na závodech jí nosil štěstí.

Vynechte scénky a rekvizity a začněte konečně tančit

A přesně to byla jedna z věcí, které obávaný porotce Zdeněk Chlopčík kritizoval.

„Co mi začíná trošičku vadit je, že je tam málo tance a víc se soustředíte na nějakou scénku, na rekvizity. Byl bych rád, kdybyste jednou přišli na parket, postavili se a zatančili jeden tanec na plné pecky bez všech těch příkras. Vypadají sice nádherně, divákům se určitě líbí, ale toho tance tam fakt bylo málo,“ zhodnotil vystoupení Chlopčík.

Působivá podívaná, na technice nezáleží

Tatiana Drexler byla výkonem naopak naprosto unešená. Podle jejích slov na vystoupení nebylo nic, co by se jí nelíbilo. Vnímala překrásný příběh, tanec i choreografii. Pochválila perfektní přechody mezi tanečními kroky a scénkami.

Celkově to prý byla tak působivá podívaná, že se ani nepotřebovala dívat na techniku, ale užívala si vystoupení. Nakonec i dokonce dodala, že by na pár chtěla být zlá, ale jednoduše nemůže.

„Tanec krásný a já jsem nikdy neviděl svoji matku takhle prát, v takovémto oblečení,“ hodnotil opět s humorem Richard Genzer. Poukazoval na výrazný výstřih šatů, který na sobě měla Eva. „Evo, vy jste talent na tanec, já si myslím, že kdybyste měla třeba i střevní koliku, tak to bude vypadat hezky, takže já jsem absolutně spokojený,“ dodal.

Padla dokonce i desítka

Hodnocení poroty bylo celkově velmi příznivé a získalo 27 bodů. Pár se tak znovu ocitl na prvním místě. Dokonce jako jediný za večer získal desítku od nadšené Drexler.

Jakub přislíbil, že se bude výtky od Zdeňka Chlopčíka určitě řídit. Hned další tanec, což by měla být cha-cha, bude tedy primárně o tanci a bez příkras. Tak se jen můžeme těšit, jak se jim to povede.

Čtvrtý soutěžní večer oblíbené show StarDance …když hvězdy tančí ovládl sobotní večer, podle serveru MediaGuru ho sledovalo téměř 1,5 milionů diváků starších patnácti let.

Zdroj: Česká televize, Media Guru, YouTube

Oblíbené