Spojte se s námi


Různé

Survivor je ve finále! Kdo se nedostal do nejlepší dvojky? Napínavý souboj o všechno

76 dní jsou tři soutěžící společně na ostrově. Survivor se blíží do finále, a to mílovými kroky. Ondřej je všechny přivítal před soubojem o to, kdo postoupí do finálové dvojice, mezi kterou se bude porota rozhodovat.

Publikováno

dne

76 dní jsou tři soutěžící společně na ostrově. Survivor se blíží do finále, a to mílovými kroky. Ondřej je všechny přivítal před soubojem o to, kdo postoupí do finálové dvojice, mezi kterou se bude porota rozhodovat.

Nikola, Mikýř a Carev – to jsou tři přeživší, kteří se dostali až do samého konce. Poslední souboj je dle slov moderátora Ondřeje „ohňový”, a hráči mají co dělat, aby vůbec bitvu dotáhli do konce. Sáhnou si znovu na dno svých sil. 

Mikýř se stal expertem na rozdělávání ohně

Mikýřovi se jako prvnímu podařilo rozdělat oheň, který byl v souboji tím nejdůležitějším aspektem. Oba dva jeho spoluhráči mu ale byli v patách. Martin však jako první vystartoval do další fáze souboje. Nikola s ohněm hodně bojovala, byla oproti klukům pozadu a nedařilo se jí rozdělat oheň.

Ohnivou kouli, kterou si hráči vyzvedávali, bylo potřeba dostat pomocí balanční podložky na konec dráhy, aby sklouzla do kbelíku. První byl Martin, ale koulí bylo potřeba dostat do kbelíků víc, celkem tři. Mikýř byl Martinovi v patách, Nikola se ale dlouho trápila s rozděláním ohně, aby mohla pokračovat do další části.

MIkýř se následně dostal do vedení, druhou ohnivou kouli se snažil dostat do kbelíku. Bohužel mu koule spadla z dráhy, Martin získal šanci se na youtubera dotáhnout. Nikola se ještě na ostrově svěřila, že pojede na krev a obětuje všechno, jen aby se dostala do finále. Oheň nakonec získala a znovu byla ve hře proti svým dvěma aliančním společníkům.

O vítězi rozhodla především pevná ruka

Souboj Mikýře a Martina pokračoval dlouhé minuty, ani jednomu se nedařilo dostat hořící kouli do kbelíku. Mezitím je dohnala Nikola se svou první, a Mikýř dostal do nádoby druhou. Ihned se vrhnul pro třetí kouli, a náskok mohl zužitkovat ve svůj prospěch. Dohnal ho Carev, a souboj pokračoval.

Prvním finalistou se po napínavé bitvě stal Mikýř, který vítězství oslavil zapálením nápisu SURVIVOR. Zvítězila pevná ruka a také nervy, protože Martin byl Mikýřovi v patách. Následně se hráči odebrali na další cestu. Ondra je přivítal na místě, kde se rozhodovalo o Mikýřovo soupeři. Dorazila také porota, která měla za úkol sledovat poslední kroky všech tří hráčů.

O dalším finalistovi ale nerozhodovala síla ani talent, nýbrž se oba hráči museli rozpovídat o tom, proč by právě oni měli zůstat ve hře proti Mikýřovi. Samotný youtuber to měl velmi těžké, nemohl se dlouho rozhodnout, koho proti sobě postaví. 

Druhou finalistkou se podle MIkýřových slov stala Nikola, která mu byla kvalitním soupeřem, což sám řekl. S Martinem proběhlo srdceryvné loučení, Mikýř se mu dokonce omlouval, že si nevybral právě jeho. „Jsem šťastnej za to, co jsme spolu prožili. Hrozně moc vám držím palce. Těším se na to, až se všichni společně najíme,” řekl na závěr Carev.

Zdroj: TV Nova, Redakce

Oblíbené