Spojte se s námi


Reality show

Survivor 2024: Trest pro toho, kdo dělal casting! Reality show se otřásá v základech, veřejnost nechápe. Jaké jsou reakce na dění na ostrově?

Další díl je venku a zase se děly věci. Survivor letos opět vyvolává velké emoce už od začátku a není se čemu divit. Neustálé zvraty, velká překvapení. Je co sledovat a veřejnost má co řešit. Jaké jsou reakce na sociálních sítích?

Publikováno

dne

Další díl je venku a zase se děly věci. Survivor letos opět vyvolává velké emoce už od začátku a není se čemu divit. Neustálé zvraty, velká překvapení. Je co sledovat a veřejnost má co řešit. Jaké jsou reakce na sociálních sítích?

Letošní Survivor sliboval zajímavou podívanou. Zajímavé obsazení v kmenu Titánů, různorodé charaktery u Lovců. Nuda to rozhodně není. Nicméně předvídat jakékoliv dění je v aktuální sérii téměř nemožné.

U Titánů se začíná situace trochu stabilizovat. Alespoň zdánlivě. Je to však způsobeno tím, že nebylo nutné, aby v nejnovějším díle zamířili na kmenovou radu s tím, že život jednoho z nich na ostrově končí.

To vůbec poprvé se do této situace dostali Lovci. Ti zprvu vyhrávali jednu hru za druhou. Ať už se bojovalo o odměny, nebo o kmenovou imunitu. Poslední dny jim ale nevycházejí, uvnitř kmenu to začíná vřít a co víc, hráči začínají odpadávat.

Aby hned tři soutěžící z jednoho kmene chtěli opustit hru, to nevidíme často. Rachel by ráda napravila vztahy s rodinou, Filipovi se po rodině stýská a Iva se rozhodla, že chce dítě.

O setrvání na ostrově se nezvykle rvali hned tři hráči. Iva to „štěstí“ neměla, Filip, který se vzdal individuální imunity, pro změnu ano. Nejvíce domů ale chtěla Rachel, jejíž laxnost v souboji zachránila život Jackovi.

Survivor nabízí zvraty, co na to veřejnost?

Vzhledem k tomu, co se na ostrově děje, je veřejnost poměrně na vážkách ohledně toho, co si myslet. Podle toho vypadají reakce na sociálních sítích.

„Člověk se týden těší a pak je to souboj o letenku domů. Já chci jít pryč, ne, já půjdu. Hrozná nuda. Jedna půlka furt brečí a ta druhá vymýšlí motivační citáty. Není malá odměna za výhru? Kdyby to bylo 10 milionů, možná by se to řezalo víc,“ nabízí svůj pohled na Twitteru uživatel Číslo 34.

„Není čas vrátit se k tomu, že se do hry nebudou zvát „pseudocelebrity“ a všichni soutěžící tam opravdu budou muset projít pořádným castingem? Případně dát do každého kmene jednu opravdovou celebritu, ne lidi jak Rachel,“ zamyslel se pro změnu Martin Pešek.

Populární fotbalistka Kateřina Bužková se logicky ptá, proč lidi chodí do této show, když na ostrově nechtějí být. Na to zareagoval Vladimír Grebennikov se slovy, že lépe by to neřekl: „Zatím to spíš vypadá jako soutěž o to, kdo bude dřív doma. Jsem zklamaný.“

Na celkové obsazení letošní série však padá největší kritika. Podle některých fanoušků by měl člověk, který je zodpovědný za casting, dostat doživotí.

Zdroj: Twitter, Survivor, TV Nova

Oblíbené