Spojte se s námi


Reality show

Survivor 2024: Poslední dny zamíchaly hrou Lovců! Momentálně nikdo netuší, co se v jejich kmeni vlastně děje. A zjevně to neví ani sami Lovci

Na novinky Survivor není zrovna chudý. Ve hře o individuální imunitu si hráči museli nad hlavou držet pětikilový pytel, což bylo pro některé velký oříšek. Jako první ukončil svou snahu o imunitu Bandurko. Jako další soutěž nezvládla Nikola, následovala ji Kristina. V napínavém souboji nakonec zvítězila Veronika a také Filip, kteří vydrželi s pytlem nad hlavou nejdéle. Filip měl ze svého osobního vítězství velkou radost.

Publikováno

dne

Na novinky Survivor není zrovna chudý. Ve hře o individuální imunitu si hráči museli nad hlavou držet pětikilový pytel, což bylo pro některé velký oříšek. Jako první ukončil svou snahu o imunitu Bandurko. Jako další soutěž nezvládla Nikola, následovala ji Kristina. V napínavém souboji nakonec zvítězila Veronika a také Filip, kteří vydrželi s pytlem nad hlavou nejdéle. Filip měl ze svého osobního vítězství velkou radost.

Titáni se radují, nemusí řešit, koho vyřadí za hry

Zajímavostí je, že oba hráči mají po ruce polovinu skryté imunity. Rozhodnou o tom, kdo ve vyřazovací hře bude soupeřit o vítězství a tím pádem o své místo v kmeni. Další den je bylo v kmeni Lovců dost napjaté, hráči se osočovali kvůli hloupostem. Filip sám přiznal, že si rád rýpne do Rachel a Jakuba, kteří přišli do hry o něco později než ostatní. 

V kmeni Titánů naopak panuje skvělá nálada. Ivana přiznala, že měli dobrou noc a nemuseli řešit kmenovou radu. „Dnešní den je takovej klidnej, sice nemáme žádný jídlo, ale je to skvělý den,” svěřila se Ivana. Rozebírá se také proslov Ornelly, který byl velmi dojemný, což přiznává i Carev.

V kmeni Lovců se objevila skrytá imunita

Bandurko z kmene Lovců prozradil svému příteli Filipovi, že našel nápovědu ke skryté imunitě. Navzájem si věří, takže nemá problém s tím, aby mu Filip pomohl nápovědu hledat. Ten ji skutečně na jedné z větvi stromu najde, ale Bandurkovi už to neřekne. Naopak se s nálezem svěří Tomášovi a doufá, že tuto imunitu nebude potřebovat až do finálové pětky.

Bandurko se svěří Veronice, že má jednu polovinu imunity. Ta rozehraje taktiku, že imunitu sice našla hned v prvních dnech mezi kokosy, ale uplavala ji v moři. Jak dlouho jí ale tato lež vydrží, není jasné. Nikola se svěří se svým životním příběhem Janě, která nával emocí nezvládne a přizná, že ji emočně velmi vyčerpal. Nikole se ale na druhou stranu ulevilo, že se mohla někomu svěřit. 

Rachel se znovu dostala do stavu, kdy se rozhodla soutěž opustit a jít domů. Nemá moc dobré vztahy s rodiči, které by chtěla napravit. Tento díl byl nabitý smutnými zprávami a emocemi, které vás nenechají chladnými. „Necítím se tu dobře, necítím se tu jako já a necítím, že bych tu měla být,” svěřila se Rachel

Také ostatním ale chybí členové rodiny. To potvrdil také Filip, který ale získal individuální imunitu a bude bojovat. Ještě před samotnou kmenovou radou se Jack dozvěděl, že půjde do duelu společně s Rachel. Ani Iva ale není ve své kůži. Situace, ve které se Lovci ocitli, není po chuti nikomu z nich. 

Kmenová rada byla plná dojemných momentů

„Já jsem si myslela, že v tom máme jasno, ale překvapeni budou asi všichni,” odpověděla Veronika na dotaz Ondřeje, jestli je už o všem rozhodnuto. V podstatě ani jeden z hráčů netuší, jak bude hra pokračovat. „Chybí mi rodina, asi jako každému,” řekl Filip. „Jednou ale budu moct synovi vyprávět, jak jsem vyhrál individuální imunitu a bojoval.”

Rachel si uvědomila, že pro ni není Survivor natolik důležitý jako vztah s její mámou a tátou. Je si jistá, že v soutěži nemá co dělat. „Budou nadšeni, že jsem si uvědomila, že jsou mnohem důležitější věci, než je můj úspěch,” rozbrečela se módní návrhářka. Nakonec před kamerami slíbila, že už nikdy nepůjde do žádné reality show.

Proč jsou tady, když nechtějí bojovat?

Bandurko se ohradil vůči názorům ženské části kmene. Ten tam přišel vyhrát a nechápe oznámení, že chtějí domů. Také Kristina nechápe, proč by někdo měl ze soutěže odcházet. „Tady by se mělo bojovat. Nechápu, že teď tady jsou a nedělají všechno proto, aby tu zůstaly,” poznamenala k holkám policistka. 

Následovala vášnivá debata mezi členy Lovců, kteří najednou vůbec nevěděli, pro koho mají hlasovat a koho pošlou do vyřazovací soutěže. Také Ondra se musel zeptat, co se to mezi nimi děje. Filip pak zcela nečekaně předal imunitu Tomášovi. Vypadá to, že nikdo z Lovců netuší, co se vlastně v kmeni děje.

Jak zamíchá taktikou Lovců hlasování?

Konečně pak došlo k hlasování. V obličejích jednotlivých členů kmene je vidět nervozita. Dojde k tomu, na čem se domluvili, nebo bude všechno zcela jinak? Lovci poslali do vyřazovací soutěže svými hlasy Rachel. Tomáš s imunitou na krku zvolil jako jejího soupeře Jacka, což se dalo předpokládat. Veronika dvojici doplnila dalším jménem – Filip. Ten nevypadal překvapeně, že se dostal do vyřazovací soutěže.

Jack přiznává, že nemá strach, je to pro něj nová zkušenost a bude bojovat. „Cítím se hrozně. Sem jsem s něčím šla, a změnilo se to. Teď se v kmeni nebudu cítit dobře,” ulevila si Iva, pro kterou nakonec nikdo zřejmě nehlasoval. Ve vyřazovací soutěži měli hráči správně spočítat trojice čísel. K číslům se ale nejdříve museli probojovat pomocí háků, kterými si přitahovali kostky s čísly. 

Rachel ještě před hrou několikrát podotkla, že se skutečně těší domů na své rodiče. Jako první se k číslům dostal Filip, následovala ho Rachel a jako poslední se jal počítat Jack. Filip vše spočítal jako první, Jack jako druhý a Rachel nakonec musela soutěž opustit. Jak budou vypadat následující dny v kmeni Lovců? Zatím to vypadá, že členové vypadnout chtějí sami, než aby chtěli bojovat o přežití.

Zdroj: Redakce, TV Nova

Oblíbené