Spojte se s námi


Reality show

Survivor 2024: Mezi Yenifer a Mártym to vře. Yeni v rozhovoru přiznala značné zhoršení vztahů

V pětadvacátém dílu vyletěla ze Survivoru Yenifer. Plná emocí poskytla rozhovor, kde opravdu nelíčí Mártyho jako klaďase. Proč to mezi nimi doutná a co prozradila Yeni?

Publikováno

dne

V pětadvacátém dílu vyletěla ze Survivoru Yenifer. Plná emocí poskytla rozhovor, kde opravdu nelíčí Mártyho jako klaďase. Proč to mezi nimi doutná a co prozradila Yeni?

Jsem ráda, že jsem došla takto daleko, než jsem šla do Survivoru, tak mi jeden známý řekl, že bych tam nevydržela ani jeden den. Překonala jsem sama sebe,“ říká s úsměvem Yenifer.

I když patřila po celou soutěž ke zdatným hráčům, spolubojovníkům už delší dobu lezla na nervy. Takže když si vybrala nádobu, ze které po rozbití vytekla krev, oddychli si. Yeni je tvrdá, při odchodu se nerozbrečela dojetím jako Kristina.

Yenifer Mártymu úsměv neposílá

V rozhovoru pro  Extra.cz cílí na to, aby si diváci udělali svůj názor sami. Nicméně přiznává, že je krátce po vyhazovu ze soutěže a možná z ní mluví ještě emoce. Na přímou otázku, jaké na ostrově byly mezi ní a Mártym vztahy uvádí, že nemá smysl popisovat, co se dělo mimo kamery, protože by to jen bylo tvrzení proti tvrzení. Patrně vztah mezi nimi doutnal již pěknou chvilku.

Yeni připouští, že všechny kroky měla strategicky promyšlené

Až na poslední kroky, kdy jsem s Mártym mluvila na pláži ohledně jeho imunity a šla jsem se mu přiznat s tím, že jsem to u Piráta neustála a vlastně on byl ten, který tam na mě úplně vystřelil a dostal mě úplně do kouta, kdy jsem měla takovou slabou chvilku,“ nechává se slyšet Yeni a přitvrzuje: „Nevyhrožoval mi mimo kamery, ale mluvil schválně nahlas, abych ho slyšela, takže myslím, že to bylo cílené přímo na mě.“

Negativní reakci přidává na FB Ivana: „Co mají všichni na Mártym? Není zábavný, nijak se neprojevuje (krom pár momentů a toho, že navrhnul Mikýře), akorát je docela dobrý v soutěžích. Ale třeba mi nikdy nepřišlo, že by se projevoval tak, aby ho půlka fanoušků označovala za zlatíčko. Jako proč? Chtěla bych, aby vypadnul, protože mě za všech baví nejmíň a to počítám i neviditelného Careva.“

Další reakci přihrává Mirka: „Spíš mi přijde, ze Márty se začíná pěkné vybarvovat.“

Yeni se stává s Kristinou druhou členkou poroty

Yenifer sice z drsné reality show vypadla, ale na ostrově zůstává. Zasedá v porotě s Kristinou. Jak se Mártymu „odmění“? Yenifer se nechává slyšet, že Survivor je opravdu drsná show, jelikož diváci nevidí všechno, pouze určité režií zvolené pasáže.

Ale život ostrovanů, kteří sdílí společně 24 hodin denně 7 dnů v týdnu, bývá i o něčem jiném. Mnozí soutěžící se dovedou před diváky tvářit jako řádní „klaďasové“, ale o Mártym by to prý neřekla. Naopak na jeho adresu uvádí: „Já už jsem to myslím někde říkala, že i sůl si někdy spleteš s cukrem.“


Správňák Márty má k Yeni také výtku

Mimochodem Martin Prágr prohlásil, že něco řekne a Yeni je jako papiňák. Hned vystartuje a chce se stále hádat. Yeni kontruje: „Šla jsem do rozhovoru s tím, že rozhodně nebudu nikoho pomlouvat a ani se obhajovat, a pokud nemám nic hezkého, co o tom člověku říct, tak nic říkat nebudu.“ Na otázku redaktora Extra.cz, zda tedy bude o Mártym mlčet? Odpovídá Yeni, že o Mártym by chtěla mlčet a uvedla známé přirovnání o cukru a soli.

Nicméně neohroženě dodává: „Márty mi později myslím i vyhrožoval, že o mně bude v podcastech mluvit nehezky, tak za mě jen: Márty, pojď do toho, ukaž se, jaký jsi chlap,“ vzkazuje se smíchem Yeni.

Jaká bude odezva? Dostane Yeni Mártyho na kolena? Anebo Márty jen upustí ten zmiňovaný papiňák a nechá věci plavat?

Zdroj: Redakce, TV Nova, Extra.cz

Oblíbené