Spojte se s námi


Celebrity

Štěpán Kozub bude opět porotcem v Česko Slovensko má talent! Kdy se na slavného komika můžete těšit?

Letošní ročník soutěže Česko Slovensko má talent nabízí svým fanouškům nový koncept, co se týče složení porotců. Ke stálé čtveřici se v každém díle připojí speciální porotce. V úvodních dvou dílech si diváci mezi porotci mohli užít Štěpána Kozuba. Slavného showmana a komika každopádně v Česko Slovensko má talent uvidíte znovu!

Publikováno

dne

Letošní ročník soutěže Česko Slovensko má talent nabízí svým fanouškům nový koncept, co se týče složení porotců. Ke stálé čtveřici se v každém díle připojí speciální porotce. V předchozích epizodách účinkovali například Ego nebo Vojtěch Dyk, v úvodních dvou dílech si diváci mezi porotci mohli užít Štěpána Kozuba. Slavného showmana a komika každopádně v Česko Slovensko má talent uvidíte znovu!

Štěpán Kozub se jako speciální porotce objevil již v prvních dvou dílech letošního ročníku soutěže.

Tímto způsobem se ostatně Česko Slovensko má talent odlišuje od svých předchozích ročníků a diváci tak mají možnost vidět různé osobnosti ze světa showbyznysu, jak reagují na vystoupení talentovaných soutěžících.

Stálou čtveřici porotců tvoří Jakub Prachař, Marta Jandová, Diana Mórová a Jaro Slávik. Každý díl se k nim pak přidává jeden speciální porotce. Nutno podotknout, tento nový koncept přináší do soutěže čerstvý nádech a zcela jiný náboj, což je právě to, co fanoušci oceňují.

V předchozích epizodách Česko Slovensko má talent se v roli speciálních porotců objevili například Ego nebo Vojtěch Dyk. Každý z nich přinesl do soutěže svůj osobní pohled a také zkušenosti, což dělá každý díl zábavným a svým způsobem nevyzpytatelným.

Kozub se díky svému originálnímu humoru velmi rychle zapsal do paměti všech diváků a není tak divu, že jej produkce soutěže Česko Slovensko má talent chce zpět do poroty. Jeho spontánnost a schopnost reagovat na různé výkony soutěžících se staly předmětem pozitivních ohlasů a diskuzí na sociálních sítích.

Pozornost fanoušků upoutal i díky tomu, když už ve druhém díle udělil zlatý buzzer talentovanému Matěji Plškovi.

Kdy se na Kozuba můžete těšit?

Mladý zpěvák poté v rozhovoru pro joj.sk prozradil, že má z postupu velkou radost: „Je to super, chtěl bych moc poděkovat porotě. Zpívám odmalička, zhruba šest let. Už si ani nepamatuju, kdo si všiml, že mi to jde. Asi rodiče.“

A kdy se na Kozuba v porotě můžete těšit? Sedmadvacetiletý showman se na televizní obrazovky vrátí 8. října. Právě tehdy TV Prima odvysílá další díl Česko Slovensko má talent.

Zdroj: Česko Slovensko má talent, TV Prima, TV Guru

Oblíbené