Spojte se s námi


Kultura

Štáfek s Kozubem se objeví s komedií Shoky & Morthy: Poslední velká akce na Netflixu

Publikováno

dne

Film Shoky & Morthy: Poslední velká akce měla v kinech premiéru 5. srpna, o 4 měsíce později se však dočkají této dobrodružné komedie i fanoušci na Netflixu.

Český film režírovaný Andym Fehuem, v němž si hlavní role zahraje dvojice Štěpán Kozub a Jakub Štáfek je velmi povedený a zároveň dobře hodnocený, když na serveru CSFD má tento snímek 67 %.

Příběh vypráví o dvojici kamarádů Shoky a Morthy, kteří se znají již od dětství a oba si budují svoji kariéru jako youtubeři. Morthyho ovšem, i díky jeho přítelkyni Sáry, přestane tato práce bavit a navíc se jim nepovedl jejich poslední nápad, za který si vyslouží velkou kritiku a veřejně prospěšné práce.

Vše tak vypadá na to, že si každý půjde po svém, ovšem nakonec se již zmíněná trojice i s lovkyní duchů Lucií a prodejcem vysavačů Radomilem vydají objasnit záhadu Devíti křížů.

„Byl to takový vtip, že Shoky a Morthy sní o tom dostat se na Netflix. Ve filmu se jim to podařilo, teď se to podařilo i nám. Na soundtracku jsme si dali hodně záležet a věřím, že divákům prodlouží zážitek z našeho filmu,“ prozradil v rozhovoru pro server Novinky režisér Fehu.

Samotného Štáfka poté čeká ještě jedna velká akce, konkrétně představení snímku Vyšehrad: Fylm, jehož premiéra v kinech byla posunuta až na 14. dubna příštího roku.

Sportovní komedie, v níž najdeme plno známých tváří jako Jakub Prachař, Veronika Khek Kubařová, Jaromír Bosák a další, navazuje na velmi úspěšný seriál Vyšehrad.

Zdroj: Novinky, CSFD

Oblíbené