Spojte se s námi


Reality show

SPOILER: Byl odvysílán premiérový díl třetí řady Survivoru. Viděli jsme úvodní taktizování i kolaps soutěžícího

První díl Survivoru je venku a i přes pomalejší rozjezd nakonec nabídl pořádné drama. Viděli jsme kolaps soutěžícího během první noci i překvapivé taktizování Piráta s Veronikou.

Publikováno

dne

První díl Survivoru je venku a i přes pomalejší rozjezd nakonec nabídl pořádné drama. Viděli jsme kolaps soutěžícího během první noci i překvapivé taktizování Piráta s Veronikou.

První soutěž dopadla lépe pro Lovce

Po úvodním představování, kdy dostaly slovo hlavně celebrity z kmene Titánů, se šlo hned na první soutěž. Jednalo se o závod, jak jej známe z předchozích řad, jenž končil rozděláváním ohně. Právě oheň pak získal vítězný tým.

V soutěži nakonec uspěl kmen Lovců, přičemž se bezprostředně poté projevil Martin Bandurko Husár, který začal nesportovně oslavovat směrem k Samuelu Pirátu Krištofičovi. No, jednak se nejednalo o fér gesto, ale především ani o příliš taktický manévr. Už teď si Slovák za svá gesta poštval proti sobě většinu z kmene Titánů. Za svůj výstup se následně pokusil omluvit, to se ale minulo účinkem.

První noc nezvládl jeden soutěžící

V noci panují extrémní podmínky na ostrově. A hned první noc si dokonce vyžádala jednoho soutěžícího, když se Michealu Skalickému udělalo špatně. Ostatní spolubojovníci se o něj museli starat, až následně zkolaboval. Skalický pak musel být z ostrova evakuován.

Úvodní taktizování

Další den si pro oba kmeny nachystal velké překvapení. Oby týmy totiž musely ze svého středu vybrat jednoho člena a vyslat jej na tajnou misi.

Nikdo neměl ponětí, o co se jedná. Mohla to být soutěž o výhodu ve hře, také se třeba na druhou stranu mohlo jednat o „pouhé“ prohození členů, jak jsme mohli vidět v minulých řadách. Každopádně byl vybrán Pirát s Veronikou Sandholzovou.

Oba hráči měli vyluštit společnou hádanku, a když se jim to povedlo, získali každý půlku imunity. Druhá půlka je pak schována na jejich ostrovech. Záleželo na nich, jak se k celé věci postaví, oba se rozhodli svým spolubojovníkům lhát.

Rozdílné bylo podání obou hráčů. Zatímco Pirát si vymyslel vcelku uvěřitelnou historku, Veronice se ostatní přesvědčit nepodařilo. Veronika se tak záhy stala podezřelou hráčkou, jež by mohla taktizovat.

Zdroj: TV Nova

Oblíbené