Spojte se s námi


Novinky

Splní Elon Musk velké přání uživatelů Twitteru? Poté, co se stal největším akcionářem, plánuje úpravy tweetů

Publikováno

dne

Elon Musk, nejbohatší muž planety, se stal největším akcionářem Twitteru. Americký podnikatel nyní plánuje vstoupit do nejužšího vedení této populární sociální sítě a chce zavést změnu, po které uživatelé dlouho touží.

Elon Musk pracuje na své popularitě, nyní si může pomoci díky svému vstupu do populární sociální sítě Twitter, ve které se nyní stal největším akcionářem.

Nejbohatší muž planety drží 9,2 procent společnosti a plánuje vstoupit do nejužšího vedení, což mnohé překvapilo.

V úterý se jeden ze zakladatelů Tesly rozhodl na Twitter přidat tweet, který potěšil mnoho uživatelů. Položil jim totiž otázku, zda chtějí úpravu příspěvků.

Zdá se to jako maličkost, na Twitteru ale tato funkce není a mnozí by za ni byli rádi, v současné době se totiž musí rozhodnout, zda příspěvky nechají s chybným obsahem, nebo jej zkrátka vymažou a vloží znovu.

74 % uživatelů z celkových třech milionů hlasovalo pro ano, což zájem potvrdilo. Zdá se tak, že se Musk opravdu pokusí tuto funkci do Twitteru prosadit.

Mimo jiné ale musí čtyřicetiletý podnikatel řešit i negativní věci. O vstupu do Twitteru totiž neinformoval Komisi pro cenné papíry.

Lhůta je deset dní a během této doby je třeba vysoké transakce oznámit. Čeká jej milionová sankce, což se jej ale nijak nedotkne.

Zdroj: CNBC, CzechCrunch

Oblíbené