Spojte se s námi


Kultura

Rock for People zveřejnil seznam účinkujících! Jsou na něm Green Day, Idles, Slowthai i herec Michael C. Hall

Publikováno

dne

Po dvou roční pauze se na scénu vrací celá řada letních hudebních festivalů. Rok 2020 byl, co se počtu uskutečněných festivalů týká, nejhorší. V letošním roce se už ale diváci mohou těšit na návrat velmi oblíbeného festivalu Colours of Ostrava, který se uskuteční v termínu 13. – 16.7. 2022, nebo červnového Rock for People.

26. ročník festivalu Rock for People proběhne 15. – 18.6. 2022 v areálu Park 360 v Hradci Králové. Na celkem 10 pódiích vystoupí téměř stovka interpretů, kapel a speciálních hostů. I letošní ročník láká na rozdílné žánry a také bohatý doprovodný program.

Seznam účinkujících se postupně zveřejňuje a již teď je známo, že na Rock for People letos vystoupí Green Day, Weezer, Dead Poet Society, Bob Vylan, Fall out boy, Daughty, Biffy Clyro, Sum 41, Skillet, MØ, Slow Crush, The Hara, Holly Humberstone, Rare Americans, Oceans Ate Alaska, Fall Out Boy, Royal Blood, Highly Suspect.

Nováčky budou vycházející britské hvězdy Wet Leg nebo vítězka letošní BRIT Awards (cena kritiků) Holly Humberstone. Mezi účinkujícími jsou ale také electro-hardcoreoví Enter Shikari, rapper Slowthai nebo kapely Idles a metalcorový August Burns Red. Těšit se tak můžete na velké show.

Mezi českými interprety se objeví Ivan Mládek a Banjo Band nebo 7krát3. Kompletní seznam všech vystupujících najdete na webu Rock for People.

Organizátoři zveřejnili také jméno amerického herce Michaela C. Halla, který se proslavil např. rolí sériového vraha v seriálu Dexter. Vidět jste ho mohli ale také v oblíbeném seriálu Koruna.

Je také členem kapely Princess Goes To The Butterfly Museum. Hall vystoupí sám a to v rámci debat a přednášek, které budou součástí doprovodného programu.

Zdroj: Rock for People

Oblíbené