Spojte se s námi


Reality show

Radek zkusil taktiku lhaní a lsti. Podaří se mu proplout se hrou „srdíčkem“ do dalších dní?

Radek je v reálném životě investorem, na ostrově se ale snaží být nejen platným hráčem v kmeni, ale také tím, kdo se posune den za dnem za vítězstvím. Po prohrané kmenové radě, kdy je v kmeni Titánů už pouze šest hráčů, je načase změnit hru.

Publikováno

dne

Radek je v reálném životě investorem, na ostrově se ale snaží být nejen platným hráčem v kmeni, ale také tím, kdo se posune den za dnem za vítězstvím. Po prohrané kmenové radě, kdy je v kmeni Titánů už pouze šest hráčů, je načase změnit hru.

Při hledání skryté imunity ho načapala Kristina

Soutěž se přesouvá do své druhé poloviny, a tak není divu, že i dosud nenápadní hráči, jako je například Radek, zkouší taktizovat a udělají všechno, jen aby v soutěži vydrželi a hráli co nejdéle. Radek ví, že má terč na svých zádech, a přes noc zkusil vyhrabat skrytou imunitu.

Ráno ho při zahrabávání písku zpět přistihla Kristina: „Páni, co tady děláš?” Radek přizná, že hledá výhodu nebo imunitu, Kristina se ho zeptá, jestli má nějakou nápovědu. Investor ale dělá, že hledal jen podle intuice. A rozehrává tak svou vlastní hru…

Kristina se svěří Tomášovi, co jí Radek řekl: „Máš za úkol zjistit, jestli něco našel, protože jsem vidět pod tričkem, že tam něco má,” váhá policistka, která by pak musela změnit celou svou strategii.

Radek ale Tomášovi řekne, že něco našel, ale bohužel mu nemůže prozradit co to je. Tomáš ale jeho lež prokouknul, s čímž se svěří ostatním. Márty si ale není jistý ničím, raději použije jednu ze skrytých imunit, pokud Radek vytáhne na kmenové radě nějaký svitek s výhodou.

Radek šel do duelu společně s Martinem

Na poslední kmenové radě Radek seděl jako přikovaný. Otázky od moderátora padali na ostatní hráče, a Radek pak při hlasování asi tušil, jak to celé dopadne. Spolu s ním šel do duelu Martin, který to tak nějak také tušil.

Ondřej ale od svého stolečku rozhodnul, že dnes duel nebude. Vytáhl sáček s šátky a oba hráči si jeden po druhém vytáhli červený nebo modrý. Radek získal modrý, a tak se stal členem Lovců. „Já jsem rád, že to přišlo v téhle fázi hry. Na určité lidi se nedá spolehnout, je jasně vidět, že ti lidé se mění podle toho, jak potřebují,“ komentuje svou pozici.

Radek chce hrát srdcem, ale bude to správná taktika?

„Možná se zklamu, ale já jinak hrát nechci,” vyjádřil se Radek poté, co vybral jako svého soukmenovce Jacka, který také, stejně jako on, hraje především srdcem. „Věřil jsem více Martinovi,” uvedl Radek. Také Martin se po celé kmenovce vyjádřil. Podle jeho slov je Radkův plán sobecký: „Ten plán jsi hrál sám za sebe, ne za nás oba,” řekl.

Pro Radka je „blbá” strategie to hrát se všemi, s čímž se svěřil právě Martin. Od Kristiny a dalších jejich taktiku považuje za zrádnou. Dokáže se v kmeni Lovců zrzavý investor uchytit a získat si jejich náklonnost nebo ho Lovci budou chtít jako jediného nováčka v kmeni „vyštípat”?

Zdroj: TV Nova, Redakce

Oblíbené