Spojte se s námi


Různé

Radek si chce u Lovců upevnit svou pozici. Věří v důvěru jediného člověka, ale vidí, že aliance ještě nejsou dotvořené

Lovci i Titáni za sebou mají první noc v novém složení. Nové kmeny brzy ráno rozjímají o tom, jak se nováčci v kmenech cítí, ale také debatují o tom, kdo skončí s kým v alianci. Radek má nyní těžkou pozici, protože skončil v druhém kmeni, kde musí co nejrychleji zapadnout.

Publikováno

dne

Lovci i Titáni za sebou mají první noc v novém složení. Nové kmeny brzy ráno rozjímají o tom, jak se nováčci v kmenech cítí, ale také debatují o tom, kdo skončí s kým v alianci. Radek má nyní těžkou pozici, protože skončil v druhém kmeni, kde musí co nejrychleji zapadnout.

Titáni se Radka bezbolestně zbavili

V kmeni Titánů se toho změnilo dost. Nejen, že se hráči celkem elegantně „zbavili” Radka, který nakonec nemusí řešit, proč pro něj všichni hlasovali, ale do týmu dostali také Bandurka a Ivču z kmene Lovců.

Titáni tak mají ve svém složení hned čtyři bývalé hráče Lovců a jsou v převaze. Tomáš s Kristýnou už vytvářejí spojenectví s Ivou, Bandurko o svém místo v novém kmeni bojuje, protože přišel o svou spojenkyni Veroniku.

Márty i ostatní členové Titánů jsou rádi, že Radek skončil v kmeni Lovců. Celkově jsou se složením spokojeni, nejvíce asi Tomáš, který měl na kmenové radě svou taktiku výběru hráčů. Nakonec mu vyšla, a může tak vymýšlet další kroky, jak se dostat v soutěži ještě dál. 

Veronika si to zařizuje po svém

O Radka bude nakonec ještě velká bitka. U moře si povídá s Veronikou, která mu prozradila, že právě ve kmeni Titánů je určitě celá imunita, a navíc ji vlastní Pirát. Radek má zájem dostat Nikolu na svou stranu, do možné aliance s Verčou a Jackem. „Pokud vidím, že ten člověk lže, tak s ním už nic mít nechci,“ řekla Nikola Radkovi, který si s ní povídal na pláži. Vysvětlila mu špatnou zkušenost s Veronikou, a potvrdila tak Radkovo mínění, že Veronice se nedá věřit.

Pirát by v případě prohry na kmenovém souboji o imunitu poslal do duelu právě Radka s Verčou, a v případě Radkovy výhry ho přizve do svého spojenectví s Janou a Mikýřem. „V reálném životě vždycky dávám na první dobrou, jaký ten člověk je, ale tady ve hře je to úplně naopak,“ svěřuje se Radek a má nad čím přemýšlet. Nebude pro něj Jack nakonec špatná volba?

Radek polemizuje a zkouší si najít své místo

Radek se v kmeni Lovců hned zabydlel. Ráno mu Jack ukazoval, kam co patří, a je to právě Jack, se kterým si Radek o samotě promluvil o tom, jak to mezi sebou jednotliví hráči mají. „Jak to má Pirát s Janou? Mají se rádi?” zjišťuje Radek u Jacka, který mu ochotně vypráví o všem, co se v kmeni děje.

Jackovi vysvětlil důvod, proč si vybral právě jeho, a Radek je „černé ovci”, jak se sám nazval, velmi sympatický, právě kvůli tomu, že je také vlastně „trochu jiný”. Mají tak spoustu společného, což mohou využít ve svůj prospěch.

Jack má jasný plán, chce utvořit alianci s Pirátem a Mikýřem, důvěru vkládá také k Veronice, která si ale spojence teprve hledá, protože o Bandurka přišla při kmenové radě. „Hodně jsem se zklamal, teď chci důvěřovat jedinému člověku, ale chci mít jistotu, že mohu. Je jedno, jestli skončím v duelu, takhle chci hrát,” svěřil se Radek.

K Radkovi cítí sympatie také Nikola s Janou. „Dává nám informace z druhého kmene, takže ho budu především poslouchat, než abych něco říkala já,” svěřuje se se svou strategií trenérka Nikole, která přitakává. „Říká nám i věci, které vůbec říkat nemusí, já z něj mám zatím dobrý pocit.“ Lovci tak mohou využít Radka k tomu, aby se jim dařilo i nadále, a to nejen v soubojích o imunitu.

Zdroj: TV Nova, Redakce

Oblíbené