Spojte se s námi


Lifestyle

Příběhy ze života: Má hromadu peněz, zato je na výchovu sama. Manželova kariéra je na prvním místě, tvrdí bohatá hospodyňka z New Yorku

Nemyslet na rozpočet a mít vše, co si člověk přeje. To zní jako sen! Izzy Anaya si takový život zařídila, když se provdala za bohatého muže posedlého kariérou. I když se to na první pohled nemusí zdát, má to i odvrácenou stranu mince. Na vše ohledně domácnosti a rodičovství je totiž sama.

Publikováno

dne

Nemyslet na rozpočet a mít vše, co si člověk přeje. To zní jako sen! Izzy Anaya si takový život zařídila, když se provdala za bohatého muže posedlého kariérou. I když se to na první pohled nemusí zdát, má to i odvrácenou stranu mince. Na vše ohledně domácnosti a rodičovství je totiž sama.

Bohatá newyorská hospodyňka na svých sociálních sítích sdílela realitu svého nablýskaného života v luxusu. I když se na první pohled může zdát, že této ženě nic nemůže chybět, opak je často pravdou. Nejedná se pouze o drahé kabelky, soukromé lety letadlem nebo víkendy na jachtách, ale i o samotu.

Generální ředitelka rodiny

Izzy na svých sociálních sítích byla kritizována za to, že nepracuje a jen si užívá svého postavení, že se dobře provdala. V klipech na TikToku proto začala sdílet, jak pracuje celý den jako “generální ředitelka své rodiny“. Její práce zahrnuje péči o dva syny, domácnost a pohodu manžela.

Její manžel sice domů přináší velké množství peněz, ale zase společně tráví minimum času. Vlastně skoro žádný. Izzy proto musí domácí práce a péči o děti zvládnout úplně sama. Výchova je prakticky jenom na ní, otec je občasným návštěvníkem.

Dle The Sun je neustále v pohotovosti. Vlastně se neliší od jakékoli jiné ženy v domácnosti, jenom má tu výhodu, že vůbec nemusí řešit finanční stránku. Proč si tedy nepořídí chůvu, uklízečku nebo třeba kuchařku? Protože to vnímá jako svou práci. Manžel pracuje, ona se stará o ostatní věci.

Vše musím zvládnout sama

„Většina mužů přijde třeba kolem páté hodiny z práce domů a pomůže s dětmi nebo úklidem. Já tohle všechno obětovala, abych si mohla dovolit jiné věci. Je to otázky volby,“ tvrdí Izzy.

Lidé prý často tvrdí, že by chtěli bohatého partnera, ale neumí si představit, co to všechno doopravdy obnáší. Svatba s člověkem, který vidí svou kariéru na prvním místě, opravdu není pro každého.

„Žena pak musí být připravena vychovávat své děti sama, protože její manžel se v pět hodin domů rozhodně nevrací. Po práci chodí na akce, schůzky nebo charitativní sbírky. Opravdu to nefunguje tak, že by ještě pomáhal s výchovou děti nebo domácností,“ říká Izzy.

Mnoho peněz, ale velká samota

Jsou dny, kdy se manželé vidí jenom výjimečně nebo týdny, kdy spolu komunikují pouze e-mailem, jelikož nemají čas na další telefonáty. Izzy prý nemá pouze jednu domácnost, ale má celkem tři, které musí zvládnout obhospodařit.

Práce v domácnosti musí takového člověka bavit. Jinak by se neskutečně trápil. Na koníčky nebo zábavu moc není čas. Stejně tak prý nikdo nezvládne vychovat její děti tak jako ona nebo uklidit tak pořádně domácnost. I když by na podobné služby určitě měla finance.

Zdroj: TikTok, Instagram, The Sun

Oblíbené