Spojte se s námi


Reality show

Představení účastníků Survivoru: Herečka Ivana Jirešová je horkým želízkem v ohni

Ivana Jirešová: Herečku není třeba nijak zvlášť představovat. Většina diváků ji zná z nekonečného seriálu Ordinace v růžové zahradě. Ovšem Jirešová není žádnou něžnou růžičkou. Umí překvapit!

Publikováno

dne

Ivana Jirešová: Herečku není třeba nijak zvlášť představovat. Většina diváků ji zná z nekonečného seriálu Ordinace v růžové zahradě. Ovšem Jirešová není žádnou něžnou růžičkou. Umí překvapit!

Ivana Jirešová: Horké želízko v ohni?

Nezapomínejte, že účastníci jsou pečlivě vybíráni a na Jirešovu nekápli náhodou. I když jsou plné noviny a net Ornelly Koktové, někdy i nenápadnost dokáže slávu převálcovat. Navíc Jirešová už s Koktovou navázala kontakty.

Jak je vidět, začíná tvořit první aliance, kam už patří například tanečník Martin Prágr (StarDance), herec Martin Carev i influencerka Yenifer Cao (MasterChef).

Survivor je drsná reality show, kde může vyhrát kdokoliv

Nikdo nemá své jisté. Takže Ivana Jirešová, byť může vyvolávat zdání křehké ženy, může překvapit. Má za sebou dost nepěkné a vyčerpávající tahanice se svým bývalým o dceru. Takže psychicky vybavená bude.

Ivana Jirešová bojuje pod vlajkou Titánů

A že je herečka? Vzpomeňte na šestou řadu australského Survivoru, kdy vyhrála něžná herečka Pia Miranda. Byla téměř outsiderem, a přesto vyhrála. Ač na drsňačku nevypadala, nandala to všem ostatním. Netajila se ovšem tím, že se dokáže na povel například rozbrečet. Navíc využila svých hereckých schopností. A totéž se může očekávat od Jirešové.

Herectví není procházka růžovým sadem

I tam jsou zapotřebí leckdy ostré lokty. Jirešová nic neponechává náhodě ani co se týká vzhledu. Do Survivoru odletěla se zapletenými copánky. Prakticky si nechala zaplést vlasy už v Česku. Byť úprava vlasů trvala čtyři hodiny, ráda to podstoupila. Předpokládá, že na ostrově nebude čas na žádnou vizáž.

Ivana Jirešová: Ohebná jako proutek

Na Instagramu Jirešová předvedla své pružné a zároveň pevné tělo. Svaly si u ní určitě nehrají na schovávanou! Naopak. Udivuje svou sportovní vizáží. Takže i fyzické předpoklady splňuje. Má fantastickou fyzičku.

Survivor není ovšem jen o fyzičce

Kdo sleduje Survivor, ví moc dobře, že fyzická stránka hraje důležitou roli. Nicméně vítězí taktika. Jak, kdo, s kým. Ivana Jirešová se netají tím, že největší problém pro ni představuje sociální hra. Sdílí, že jí nejsou intriky a lži vlastní. Sází na přímou hru. Otázkou je, zda právě toto jí nakonec nesrazí vaz.

Ivana Jirešová má dobře našlápnuto

Fyzicky připravená, sympatická, narozena ve znamení Raka. Rak předvídá analytické schopnosti, které bude Jirešová více než potřebovat. Nechme se překvapit, zda Ivana Jirešová, jež je brána za jasnou finalistku, splní očekávání svých fanoušků, ale zda získá i podporu poroty.

Zdroje: nova.cz, novinky.cz, super.cz

Oblíbené