Spojte se s námi


Novinky

Podprsenka navržená Kim Kardashian hodně provokuje. Která žena bude mít odvahu ji obléct, ta se může těšit na nebývalý zájem svého okolí

Publikováno

dne

Spodní prádlo, jakým je podprsenka, se nosí zpravidla proto, aby dodalo ňadrům oporu, zpevnilo jejich tvar a skrylo nežádoucí bradavky. Kim Kardashian je ale jiného názoru. Její nová podprsenka totiž nabízí něco, co jiné nemají. Co jsou energické bradavky zač a ujme se tento nový trend v oblasti spodního prádla?

Je na čase ukázat bradavky

Řada SKIMS Kim Kardashian dosáhla poměrně rychle statusu kultovního prádla, které nabízí pohodlné střihy, inovativní tkaniny a konstrukční techniky. Nemusíte se bát ho obléct ani pod ty nejtenčí šaty a přitom si můžete být jisti, že toto prádlo bude prakticky neviditelné.

Ale Kim Kardashian si řekla, že neviditelnosti bylo dost a proč vlastně bradavky skrývat? Co je na nich tak závadného, že je veřejnou ostudou se objevit ve společnosti s viditelnými bradavkami? V módním průmyslu je třeba přinášet nové, inovativní nápady a těmi šokovat.

Push-up podprsenka, se kterou budete druhé provokovat

Do prodeje se přesně na den oslav Halloween dostal nový model podprsenky SKIMS ULTIMATE, který má na sobě jeden významný detail. Tím jsou vyvýšené neboli energické bradavky.

Přestože bude mít žena na sobě skvěle padnoucí podprsenku, která její ňadra udrží tam, kde mají správně být, tak si stejně může připadat více nahá než oblečená.

Rozhodně tato push-upka může stát zdrojem obdivných pohledů kolemjdoucích, ať jsou jakéhokoliv pohlaví. Prudérnější osoby ovšem tento titěrný kousek oblečení spíše dovede k úvahám, co všechno ti módní návrháři ještě nevymyslí.

Spodní prádlo pro každou příležitost?

Vyvýšené bradavky se určitě budou pod oblečením rýsovat, což je ostatně záměr návrháře. Kim Kardashian tak nabízí ženám, aby vypadaly permanentně eroticky nabuzené, i když budou právě zápolit se zaseknutou tiskárnou v kanceláři nebo vařit večeři svým předškolním dětem.

Nabízí se ovšem otázka, kam bude vhodné takovou provokativní podprsenku nosit? Zaměstnání, kde se vyžaduje přísný dress code, to nejspíš nebude.

Zdroje: Instagram Kim Kardasian, SKIMS

Oblíbené