Spojte se s námi


Reality show

Pirát: Zrada Mikýře? Jeho reakce mi přišla přehnaná. Měl jsem ho rád, ale ten vztah byl pouze na hráčské úrovni

Pokud se rok po konci Survivoru budete ptát na nejvýraznější osobnosti nynější série, nejvíce lidí zmíní Mikýře a Piráta. Ti spolu byli dlouho v alianci, avšak v jeden moment se z nich stali nepřátelé. Pirát nicméně přiznal, že slavného YouTubera bral spíše jako spoluhráče než kamaráda.

Publikováno

dne

Pirát a Mikýř se spolu řadí mezi nejvýraznější osobnosti nynější série Survivoru. Společně byli v alianci od samotného startu, avšak v jeden moment se z nich stali nepřátelé. Pirát nicméně přiznal, že slavného YouTubera bral spíše jako spoluhráče než kamaráda.

Po oznámení jmen letošní řady Survivoru bylo jasno o tom, že nás čeká pořádnou show. Ta se nejvíce rozjela po sloučení a nejlepším momentem byla velká zrada Mikýře.

Ten měl širší i užší alianci a v jeden moment jej nezávisle na sobě zradily obě. Nejvíce jej to bolelo od Piráta, se kterým spolupracoval od začátku a chtěl s ním dojít až do finále.

Ze záběrů rozhovorů po kmenovce bylo mnohým fanouškům úzko, protože na Mikýřovi bylo vidět, jak strašně jej zrada bolí a nedokáže pochopit, že mu to provedli právě jeho parťáci.

„Bylo to o tom, s kým si více lidsky sedneš, tak s tím se potom rozhodneš hrát. S Mikym jsem to bral tak, že jsem ho měl rád, ale bylo to stále tak, že ten vztah byl pouze na nějaké hráčské úrovni,“ řekl Pirát pro Extra.

Pirát o reakci Mikýře

Sám si ale stojí za tím, že reakce Mikýře byla braná až příliš osobně a Pirát jednal v zájmu své hry. „Jeho reakce mi přišla přehnaná. On to ale vnímal úplně jinak než já. Chápu to, ale myslím si, že dneska už jsme v pohodě.

Teď už to bereme tak, že to byla hra. Ty zlé věci jsme nechali na tom ostrově a dnes nemáme problém si spolu sednout, najíst se a zasmát se,“ dodal MMA bojovník, jehož návrat do klece se blíží.

Piráta zrada stála místo, nakonec skončil na páté příčce. Do finále se dostala aliance Martin, Mikýř a Nikola, která spolu drží právě od momentu zrady. Kdo se nakonec stane vítězem? Na to si musíme počkat do příštího úterý.

Zdroj: Extra

Oblíbené