Spojte se s námi


Lifestyle

Osm míst, kde můžete poznat nové lidi a třeba i potkat novou lásku

Marně hledáte místo, kde objevíte svou spřízněnou duši nebo se seznámíte s fajn lidmi? Ačkoliv neexistuje jedno ideální místo na seznámení, které by vyhovovalo všem, naše nabídka vás nasměruje k vašemu ideálu a spokojenosti.

Publikováno

dne

Marně hledáte místo, kde objevíte svou spřízněnou duši nebo se seznámíte s fajn lidmi? Ačkoliv neexistuje jedno ideální místo na seznámení, které by vyhovovalo všem, naše nabídka vás nasměruje k vašemu ideálu a spokojenosti.

Seznamovací aplikace a stránky

Řekněme, že se jedná o nejčastější způsob seznámení. Seznamky fungují již mnoho let a stále je využívá spoustu lidí různého věku. Možná se vám seznamka nezdá jako to pravé ořechové, ale zkuste to pojmout jako zábavnou výzvu.

Založte si profil, zapojte fantazii při vytváření vašeho profilu a uvidíte, třeba poznáte někoho, kdo byl k seznamkám také skeptický a bude z toho příjemné seznámení.

Znáte pojem speed dating neboli rychloseznamka, případně rychlé rande? Shodný počet mužů a žen se sejde například v restauraci a postupně se mezi sebou mění a seznamují. Pokud si padnou do oka, vymění si kontakt a je to.

Příroda

Ať už zavítáte na procházku do parku, s pejskem na cvičák nebo si zaběhat, příroda je skvělé místo pro seznámení s širokým spektrem lidí. Můžete vyrazit na túru do lesa, pochod s více lidmi nebo organizovaný výšlap na hory. Čerstvý vzduch vám vyčistí hlavu a pohyb jen prospěje.

Zájmové prostory

Do této skupiny patří všechna místa, kam chodíte díky svým koníčkům a zájmům. Knihovny, kavárny, tělocvičny a posilovny, divadla a kina nebo organizované kroužky pro dospělé. Všude tam se to hemží zajímavými lidmi, kteří třeba také hledají přátele nebo spřízněné duše.

Městské společenské akce

Mnoho měst i vesnic pořádá nespočet akcí v průběhu celého roku. Využijte takových událostí a vyrazte do víru zábavy. A pokud zrovna ve vaší obci žádná akce neprobíhá, poohlédněte se po jiných. Nechte se nalákat gastronomickými zážitky, tanečními kreacemi nebo hudebními tóny a ponořte se do zážitků s ostatními lidmi.

Dobrovolnictví

Neziskové a charitativní organizace, útulky nebo kostely většinou uvítají pomoc dobrovolníků. Některé organizace také pořádají pobyty nebo události, na které se můžete přihlásit. Pomůžete tak dobré věci, a navíc se seznámíte s mnoha novými lidmi.

Vzdělávací kurzy

Už máte pár let po střední nebo vysoké škole, ale pořád máte chuť se vzdělávat a zlepšovat své dovednosti? Obhlídněte nabídku jazykových, sportovních nebo uměleckých kurzů ve vašem okolí a splňte si váš sen o tancování, plynulé španělštině nebo dechberoucích koktejlech.

Večírky, kluby a bary

Taková stará klasika mezi seznamovacími místy. Ať už jdete na večírek nebo do baru sami anebo s kamarády, většinou sami nezůstanete. Tato místa k seznámení přímo vybízí, ale buďte opatrní a nepřežeňte to s alkoholickými nakopávači.

Sociální média

Na sociálních sítích existuje mnoho seznamovacích skupin, do kterých se můžete přidat. Také tam lze najít plno seznamovacích událostí. S lidmi si můžete bez obav psát a pokud mezi vámi přeskočí virtuální jiskra, můžete online prostor opustit.

Zdroj: gqindia.com, datingadvice.com

Oblíbené