Spojte se s námi


Filmy a seriály

Nový seriál Berlín strhnul takřka všechnu pozornost. Co dalšího se sleduje na Netflixu?

S novým rokem je to u první vydání žebříčků Netflixu. Tentokrát jsou v popředí novinky, které vyšly v závěru minulého roku. Pojďme se tedy podívat, co se nejvíce sleduje v České republice, ale i ve světě.

Publikováno

dne

S novým rokem je tu první vydání žebříčků Netflixu. Tentokrát jsou v popředí novinky, které vyšly v závěru minulého roku. Pojďme se tedy podívat, co se nejvíce sleduje v České republice, ale i ve světě.

Rok 2024 je tady, avšak my se tentokrát podíváme naposledy za rokem minulým, přesněji za posledním týdnem roku 2023. Právě na ten jsou již venku data o nejsledovanějších seriálech.

V České republice je na vrcholu novinka Berlín (Berlin), která je jakýmsi prequelem Papírového domu. Příběh nám nabídne zlatou éru populární postavy Berlína, který se chystá na velkou loupež diamantů.

Následuje stand-up Ricky Gervais: Armageddon. Britský komik a herec si během hodiny nebere žádné servítky a neštítí se žádné formy humoru.

Romantické drama Můj život s Walterovic kluky (My Life With the Walter Boys) se tentokrát propadlo na třetí místo, následuje jej novinka Příšera ze starého Soulu (Gyeongseong Creature).

Jedná se, jak už název napovídá, o jihokorejské akční drama, jež vypráví příběh mladé dvojice, která se snaží přežít temné jaro roku 1945 a zničit přitom netvora, který se zrodil z lidské hamižnosti.

Žebříček uzavírá šestá série Koruny, která se v žebříčcích drží již šestý týden v řadě. Ve vydání ji tak zřejmě vidíme úplně naposledy.

Jak je na tom svět?

První místo obsadil Ricky Gervais se svým stand-upem, který má na svém kontě 8 milionů zhlédnutí a 8,4 milionů zhlédnutých hodin. Vzhledem k tomu, že má pouhý jeden díl, je s podivem, že se u Netflixu řadí mezi seriály.

Neanglicky mluvícím seriálům vládne, poměrně nepřekvapivě, Berlín. Ten má 11,3 milionů zhlédnutí a přes 74 milionů zhlédnutých hodin. Je tak na úplné špici v seriálech za závěrečný týden roku 2023.

Zdroj: Netflix, CSFD

Oblíbené