Spojte se s námi


Filmy a seriály

Netflixový seriál Koruna se opět dostává do žebříčků sledovanosti! Po úmrtí královny Alžběty II. vzrostl zájem o 800 procent

Publikováno

dne

Když svět opustí slavný zpěvák či herec, fanoušci si v hojném počtu začínají pouštět jeho hudbu, popřípadě filmy. Nejinak tomu je u bývalé královny Alžběty II. Po jejím skonu totiž výrazně narostla sledovanost seriálu Koruna, který mapuje život celé královské rodiny.

V roce 2016 vznikl seriál Koruna, který vypráví příběh královny Alžběty II. a její rodiny. Veřejností je velmi chválený a na portálu CSFD získal dokonce 90% hodnocení.

K dnešnímu dni jsou venku čtyři série, přičemž na páté se pracovalo, avšak tvůrci se rozhodli jej z důvodu respektu ke královně a rodině natáčení přerušit.

Tato série totiž má vyprávět příběh z období 90. let a sledovat tím i vztah princezny Diany s princem Charlesem, jenž je nově králem Karlem III.

Po skonu královny se nyní začíná seriál dostávat opět do povědomí široké veřejnosti.Ve Velké Británii dokonce stoupla sledovanost o 800 procent!

Zájem přitahuje i v naších luzích a hájích. V uplynulém týdnu se byla Koruna, přesněji tedy její první série, šestým nejsledovanějším seriálem v České republice.

Zdroj: Netflix

Oblíbené