Spojte se s námi


Celebrity

Nejkratší manželství celebrit: Ve výběru je Lucie Bílá či Matěj Ruppert. Rekord drží Britney Spears, její manželství trvalo 55 hodin

Manželství: Dokud nás láska nerozdělí. Tak končí manželský slib, kteří zamilovaní skládají při vstupu do manželství. Jsou zamilovaní, jsou šťastní a věří v slibné zítřky. Ovšem ne každému se podaří lásku v manželství uchovat.

Publikováno

dne

Dokud nás láska nerozdělí. Tak končí manželský slib, kteří zamilovaní skládají při vstupu do manželství. Jsou zamilovaní, jsou šťastní a věří v slibné zítřky. Ovšem ne každému se podaří lásku v manželství uchovat, zvlášť manželství celebrit bývají často křehká.

Láska se musí „živit“

Nestačí jen se zamilovat, i když to je možná to nejhezčí. Svět vidíte růžově, snivě a jste šťastní. Vaše srdce tluče pro toho pravého a jediného. Či pravou a jedinou. Co naplat, po čase sundáte chtě nechtě růžové brýle a uvidíte toho svého či svou v úplně jiném světle. To je manželství?

Jak se chová ve skutečnosti, jak vypadá, když se ráno probudí, jak snáší přítomnost či nepřítomnost partnerky. Nedej bože popularitu. Začínají se objevovat první neshody. Ne každý to ustojí. Přinášíme pohled na rekordmany v krátce trvajícím manželství celebrit.

Zpěvačka Lucie Bílá a Stanislav Penk: 6 měsíců

Možná si ještě vzpomenete na slavnou svatbu Lucie Bílé se Stanislavem Penkem. Lucie se bezesporu umí plně zamilovat a na nic si nehraje. Miluje a je. Jenže… Lucie Bílá vyrazila všem svým fanouškům dech, když se v dubnu 2002 provdala za hráče na pozoun, tehdy neznámého Stanislava Penka.

Svatba se konala v lanškrounském kostele. Co bůh spojí, člověk nerozlučuj. Jenže již v lednu následujícího roku vydávají prohlášení, že se jim nepodařilo skloubit jejich rozdílné životy. Mohla za to zpěvaččina emotivní povaha, či její manžel neunesl tíhu popularity?

Matěj Ruppert a Karolína Ruppert: Necelý rok

Nespoutaný Matěj Ruppert a zpěvačka Karolína Chytilová spojili své životy v roce 2007. Ruppert tehdy prožíval trauma z rozchodu a potkal „sluníčko“ – Karolínu Chytilovou. Říká, že prosvětlila jeho smutné dny a vnesla do života energii a nápor lásky natolik, že ji téměř okamžitě požádal o ruku.

Manželství jako na vodě?

Vždyť na vodě i vzniklo! Ruppertovi pořádali romantickou vodnickou svatbu. Karolína přijela na svatbu v lodičkách luxusním vozem. Načež přesedla do obyčejné loďky, kterou jí otec převezl na ostrůvek uprostřed řeky Otavy. Hrála jim k tomu reprodukovaná hudba a prý to byl obří mejdan. Jenže ani mejdan, ani okázalost nezaručí společné roky ruku v ruce.

Britney Spears a Jason Alexander: 55 hodin manželství!

Známá a úspěšná filmová herečka Britney Spears se přátelila s Jasonem Alexandrem už od dětství. Nicméně se nedá říct, že dětská láska dozrála do lásky manželské. I když by to znělo velmi romanticky. Naopak.

Britney Spears a Jason Alexander uzavřeli sňatek zbrkle v opilosti, a to v roce 2004. Britney na sobě měla údajně džíny a baseballovou čepici. Mimochodem poté vzkázala novinářům, že se vlastně nemilovali a byli totálně opilí. Připouští, že byla tehdy i dost znuděná a sňatek ani nebrala vážně. Koneckonců manželství  trvalo pouhých padesát pět hodin. Načež ho nechala Spears anulovat.

Co si myslíte o okázalých svatbách vy? Upřednostňujete velkou svatbu, či dáváte přednost té skromnější? Jaké páry mají podle vás naději na neutuchající lásku po celý život? Anebo láska na celý život je pouze románovým čtením…?

Zdroje: Redakce, idnes.cz, tyden.cz, reflex.cz

Oblíbené