Spojte se s námi


Různé

Na co se mohou vítězové odměny těšit? Oba kmeny řešily odchod Sebastiana. Vymýšlejí taktiku i na další kmenovou radu

Minulá kmenová rada přinesla mnoho emocí, což vyjádřil především Radek. Titáni se po kmenovce shlukli na jedno místo a probírala se emoční Sebastianova chvilka, po které se nakonec rozhodl odejít a rozloučit se tak se svým otcem, se kterým se dlouhé roky neviděl.

Publikováno

dne

Minulá kmenová rada přinesla mnoho emocí, což vyjádřil především Radek. Titáni se po kmenovce shlukli na jedno místo a probírala se emoční Sebastianova chvilka, po které se nakonec rozhodl odejít a rozloučit se tak se svým otcem, se kterým se dlouhé roky neviděl.

Márty: Nikdo netuší, jak je to tady těžké

Pro Mártyho, a nejen pro něj, je soupeření na ostrově hodně těžké. „Je to taková léčebna pro naše hlavy.” I Sebastian potvrdil, že má na ostrově spoustu času na přemýšlení, je ho opravdu hodně. Podle Radka to byla emočně velmi vyčerpávají kmenová rada, při které mnozí neudrželi slzy. 

Jak to vidí gamer Tomáš? „Bylo to strašně smutné, když odešel Sebastian. Měl jsem slzy na krajíčku.” Přemýšlí ale dopředu a ví, že většinou alianci stále mají ve svých rukou. O své místo se tedy nebojí. U Lovců se také propíral oblíbený český zpěvák. Pirát se vyjádřil ve smyslu, že tušil, co Sebastiana trápí.

U ohně pak všichni debatují o tom, jak budete vypadat následující soutěž a kmenová rada. „Pokud Titáni prohrají, dají tam Ivanku,” myslí si bojovník. Mikýř doufá, že jejich kmene se kmenová rada a vylučování týkat nebude. Filip, který se těšil domů, ostatním sdělil: „Čeká mě kvarteto a uvidíme, jak se tam rozhodnu, jestli budu chtít vyhrát nebo ne. Do té doby ale půjdu dál do souboj a budu do nich dávat 120 %.”

Kdo se může těšit na oblíbený brunch? Vítězí ten, kdo má větší hlad…

Po otázce Ondry, jaká byla včerejší kmenová rada, odpovídal jako první Tomáš: „Včerejší rada byla zajímavá a překvapila nás. Nikdo netušil, že se pojede také kvarteto.” Podle Jakuba je lepší, když o své místo v soutěži bojují hned 4 hráči, i když má o to menší šanci zvítězit.

Moderátor pak prozradil, o co se bude hrát v první hře o odměnu. Vítězové se mohou těšit na čerstvé kokosy, croissanty, volská oka, kávu a vůbec všechno, co patří k pořádnému brunchi. Ačkoliv Lovci byli o kousek napřed, Titáni je dokázali v parkuru dohnat. Pro hráče to ale bylo náročné a o kousek větší štěstí měli Lovci, kteří si mohou vychutnat cennou výhru.

Ondra pogratuloval Lovcům, následovaly oblíbené otázky. Mikýř: „Ondro, já mám odvahu na to lhát, tam nahoře jsem se vůbec nebál. Byl jsem v klidu a měl jsem plnou důvěru v můj kmen,” odpověděl na otázku, že se musel cítit během soutěže jako král. Ostatní hráči se rozesmáli, stejně jako moderátor.

Bohužel, i odměna přinesla nepříjemné překvapení. Na Lovce sice čekal brunch na jejich ostrově, ale součástí byl také dopis, ve kterém byla neveselá zpráva. Přečetl ji Filip, na jehož bedrech bylo rozhodnout, kdo dostane jakou porci. Bylo to velmi těžké, a přišly rozbroje mezi hráči.

Jack se rozčiloval, protože nedostal to, po čem toužil. Ostatní hráči se mu snažili vysvětlit, že v posledních soubojích nepodal žádný výkon, zatímco oni ano, a zaslouží se tak najíst o něco víc než on. I během samotného stolování se Jack vyjadřoval nepříjemně směrem k Filipovi, který má nakonec přidělil talíř s kokosem.

Zdroj: TV Nova, Redakce

Oblíbené