Spojte se s námi


Lifestyle

Máte pocit, že váš vztah směřuje ke konci? Naznačit vám to může těchto 5 snů

Všichni to známe, na začátku je všechno růžové, jsme až bláznivě zamilovaní. Jenže po nějaké chvíli tyto pocity opadávají a vracíme se do reality. Jenže co když se nám začnou zdát sny, ve kterých jsme svému partnerovi nevěrní nebo se nedokážeme zbavit myšlenek na svého bývalého partnera?

Publikováno

dne

Všichni to známe. Na začátku je všechno růžové, jsme až bláznivě zamilovaní. Jenže po nějaké chvíli tyto pocity opadávají a vracíme se do reality. Jenže co když se nám začnou zdát sny, ve kterých jsme svému partnerovi nevěrní nebo se nedokážeme zbavit myšlenek na svého bývalého partnera?

Naše podvědomí, které je často velice silné, s námi může komunikovat třeba pomocí snů. A ty nemusí být ve všech případech úplně příjemné. Někdy to sice nemusí znamenat nic a můžeme zůstat v naprostém klidu, nicméně v mnoha případech se nám sny snaží sdělit něco, co normálně přehlížíme.

Analytička snů Lauri Quinn Loewenberg zmiňuje, že pokud se nám takové sny neustále vrací, je potřeba zbystřit. Co se vám tedy takové nepříjemné snění snaží říct?

Sen o nevěře

Je možné, že vás někdy přepadnou sny o tom, že podvádíte svého partnera. Co může být důvodem? Třeba to, že vám něco schází. Když se vám naopak zdá, že vy jste tím, kdo je podváděný, nejspíš se vám nedostává tolik pozornosti, kolik byste chtěli. Pokud si říkáte, že je na tom něco pravdy, určitě se zamyslete. Je totiž možné, že pokud takovou situaci nebudete řešit, láska se může vytratit.

Sen o bývalém partnerovi

I tady je bychom mohli najít více výkladů. Takový sen rozhodně nemusí znamenat, že se ke svému ex chcete vrátit. Pravděpodobnější je, že stále zpracováváte emoce z předešlého vztahu, rovněž zde může hrát roli to, že máte strach z budoucnosti. Ve vašich myšlenkách doufáte jen v to, že předešlá nepříjemná zkušenost už se nebude opakovat.

Sen o jízdě v autě

Zdálo se vám někdy o tom, že řídíte auto, jedete šílenou rychlostí a nedokážete zastavit? Takový sen vám může naznačit, že je ve vašem životě něco, co tak úplně nemáte pod kontrolou. Pokud člověk nemůže nastartovat, nejspíš se zasekl na určitém bodě a není schopný pokračovat dál, protože neví jak.

Je tedy možné, že v takovém případě toužíte něco změnit, ale zatím na to nemáte odvahu. Pokud sedíte na místě spolujezdce a snažíte se partnerovi vytrhnout volant, asi ve vašem vztahu není všechno v pořádku, může to být i náznak toho, že vztah spěje ke konci.

Sen o nezvaném hostovi

Občas se objevují sny, ve kterých nikoho neznáte a cítíte se hodně nepříjemně. Nikdo si vás nevšímá. Může to být náznak toho, že před něčím utíkáte, nejste si jistí tím, co děláte nebo máte snížené sebevědomí.

Sen o domácích mazlíčcích

Psi se v takových snech objevují nejčastěji. Je to tím, že jsou známí svou oddaností. Pokud je však ve snu pes zraněný, může to být známkou toho, že vaše city ochladly. Pokud pak na vás pes útočí, je možné, že se nacházíte v toxickém vztahu, necítíte se dobře a nevíte, jak odejít.

Ve snech se může objevit také kočka. Pokud je nemocná, značí to, že vaše sexuální energie klesá. Pokud se vám zdá, že ji hladíte nebo se s ní mazlíte, asi vám není dopřáno tolik něžností, kolik byste si přáli. A pokud na vás kočka útočí, je možné, že v sobě skrýváte zlost.

Zdroj: Redakce, prozeny.cz

Oblíbené