Spojte se s námi


Reality show

Martin Carev to na kmenové radě pořádně schytal. Za mě je to amatér a nemá tady co dělat, prohlásil na jeho adresu Filip z Lovců

Ačkoliv Titáni poprvé a konečně vyhráli odměnu pro svůj kmen, moc dlouho se neradovali. Už ta další totiž ukázala, že jsou slabším týmem a znovu skončili na kmenové radě, která přinesla řadu překvapení.

Publikováno

dne

Ačkoliv Titáni poprvé a konečně vyhráli odměnu pro svůj kmen, moc dlouho se neradovali. Už ta další totiž ukázala, že jsou slabším týmem a znovu skončili na kmenové radě, která přinesla řadu překvapení.

Individuální imunita pro Yenifer

Protože Titáni znovu prohráli, museli si zahrát o individuální imunitu. Ve větru se hráči museli udržet na úzké lávce, k tomu v rukou držet dřevěnou tyč a tou udržet na místě barevný válec. Nejdéle se na lávce udržela influencerka Yenifer, která si na krk nasadila velmi důležitý náhrdelník, díky kterému nyní nevypadne ze hry. 

Titáni se tak znovu sešli na kmenové radě, která rozhodla o tom, kdo se soutěže odejde jako druhý. Nejdříve ale přišlo překvapení v podobě krátkého návratu operního pěvce Michala. Ten se vrátil pouze na několik minut, aby vysvětlil spoluhráčům, proč už nesoutěží. Podstoupil operaci, a většinu oné noci si vůbec nepamatuje.

Moderátor Ondřej Novotný pak uhasil jeho pochodeň. Poté ale přišel další šok. Michal se svěřil s tím, že doufá, že se dostane do dalšího ročníku Survivoru, aby mohl ukázat, co v něm je. Ondra vytasil eso z rukávu – zlatou vstupenku do dalšího ročníku, z čehož byl Michal nadšený. „Abych já udělal show, musíte ji udělat letos vy,” vzkázal svým spolubojovníkům z kmene Lovců.

Carev je podle Filipa amatér a v Survivoru nemá co dělat

Už když všichni hráči z obou kmenů přijížděli na ostrov, tak se objevilo podle Carev zdravé hecování. Když se Ondra zeptal, koho byl Filip z kmene Lovců nejraději z Titánů vyřadil, byl to právě on. „Nechtěl bych vídat Careva. Měl na nás plnou pusu řečí, zatím nic nepředvedl. Za mě je to amatér a nemá tady co dělat,” vyjádřil se Filip na kmenové radě. 

Ornella se vůči jeho názoru vyhradila nevhodnými slovy, a tím se tak ukončila debata na téma, koho by Lovci nejraději z kmene Titánů vyřadili. Moderátor byl překvapený z Filipovy reakce na Careva, což také okomentoval tím, že je to na kmenové radě dost vyhrocené už od začátku.

Filip tím ale dost riskuje, nakonec ještě vysvětli, že nevěděl, jak se Carev jmenuje jménem, takže ho oslovil tak, jak si ho zapamatoval. Podle jeho slov v tom není nic osobního, ale je jasné, že taková taktika mu vůbec nemusí vyjít a po sloučení může dojít k větší výměně názorů.

Kromě toho si můžeme pamatovat, kdy v minulém díle Filip na adresu svého soupeře prohlásil: „Carev je hroznej de*il.“ Takže je vidět, že něco osobního tam určitě bude. Fanoušci se tak mohou těšit na další vyhrocené situace a výměny názorů, které nakonec mohou rozhodnout o konečném vítězi.

Zdroj: TV Nova

Oblíbené