Spojte se s námi


Lifestyle

Love Island zná své vítěze! Třetí sérii ovládl pár Majka a Chris, který zabodoval u diváků

Reality-show Love Island je u konce. V pondělí vyšel závěrečný díl, ve kterém jsme se dočkali vyvrcholení v podobě vítěze. Tím se stal pár Chris a Majka, který se na určitou chvíli rozpadl, aby si oba uvědomili, jakou lásku v soutěži našli.

Publikováno

dne

Reality-show Love Island je u konce. V pondělí vyšel závěrečný díl, ve kterém jsme se dočkali vyvrcholení v podobě vítěze. Tím se stal pár Majka a Chris, který se na určitou chvíli rozpadl, aby si oba uvědomili, jakou lásku v soutěži našli.

Je za námi třetí série oblíbené reality show Love Island. Ta proběhlá byla opět zajímavá na různé zvraty, přičemž si jej užily i finálové páry.

Pondělní díl nám ukázal přípravy na finále, kterého se zúčastnili i rodiny finalistů a poslední vypadnuté dvojice. O výhru zabojovaly páry Ráchel – Claud, Majka – Chris a Venis – Adam.

Sledovali jsme láskyplné vzkazy, které si páry vyměnily a poté přišli na scénu Vašek Matějovský a Lukáš Frlajs. Tedy dva hlasy, které jsme v obou jazykových mutacích slyšely v roli komentátora dění ve vile.

Finále se zúčastnili i vítězové obou řad v podobě Martina s Laurou a Kryštofa s Denisou. Všechny páry následně viděly videa, která shrnuly jejich působení ve vile a rodina či přátelé dostali možnost říct pár slov.

Kdo se stal vítězem?

Tou nejplačivější otázkou ale pochopitelně byla ta, kdo vyhrál divácké hlasování. Nejméně hlasů získal pár Ráchel a Claud, který tím pádem skončil na třetí příčce.

„Jsem rád, že už konečně skončilo to napětí a že už to víme. Takže jsme si už oddechli,“ řekl Claud, který to společně s Ráchel bral sportovně. Přeci jen našli lásku, kterou možná ani jeden z nich nečekali, že naleznou.

Došel čas na vyhlášení vítězného páru, a tím se stala dvojice Majka a Chris! Ti byli v soutěži kvůli Casa Amor, kde si Chris vybral Darinu, na určitou chvíli odloučeni, diváci ale Majku vyhlasovali zpátky a Chris už tehdy věděl, že lásku cítí pouze k ní.

„Já jsem v takovém šoku! Opravdu jsem to nečekala, nemám slov,“ řekla Majka. „Jsem nadšený, je to neskutečné,“ snažil se vyjádřit emoce Chris, ačkoliv jej napadala slova pouze v angličině.

Došlo i na volbu toho, zda si vítězové rozdělí výhru 2 miliony korun a zvolí si lásku, nebo si peníze ponechají a tím pádem ji dost možná ztratí. Peníze získala Majka, která ale rozhodla, že se s Chrisem podělí.

Zdroj: Love Island

Oblíbené