Spojte se s námi


Různé

Král Karel III. je dojat: Řekl, že podpora veřejnosti, po sdělení jeho diagnózy, ho dojímá k slzám

Král Karel III. prozradil, že od té doby, kdy sdělil veřejnosti, že trpí rakovinou prostaty, dostal velké množství zpráv a pohlednic, u kterých si upřímně zaslzel. U veřejnosti je velmi oblíbený a všichni mu přejeme brzké uzdravení.

Publikováno

dne

Král Karel III. prozradil, že od té doby, kdy sdělil veřejnosti, že trpí rakovinou prostaty, dostal velké množství zpráv a pohlednic, u kterých si upřímně zaslzel. U veřejnosti je velmi oblíbený a všichni mu přejeme brzké uzdravení.

I když král Karel pokračuje v léčbě svého závažného onemocnění, nastoupil opět do úřadu. Vrátil se po dvou měsících neplánované pauzy. A nešetří se. Účastnil se setkání tajné rady v Buckhingamském paláci.

Potom následovalo setkání s premiérem Velké Británie, Rishim Sunakem. Pracoval jako obvykle i přes to, že na veřejnoust vyplynula před dvěma týdny informace, že král Karel trpí rakovinou prostaty.

Král Karel III. je ve formě

Monarcha ve svém námořnickém obleku s proužky jen zářil a potřásal si rukou s premiérem. Král Karel je v dobré náladě a psychické pohodě. S premiérem pohovořil o tom, jak vypadá bitva o jeho zdraví.

Jak setkání probíhalo? Nadporučík Will Thornton uvedl premiéra slovy: „Premiér, Vaše Veličenstvo“. Sunak přešel místnost a pevně potřásl králi rukou. Bylo to první setkání od prosince. Řekl: „Dobrý večer, Vaše Veličenstvo, rád vás vidím.“

Král Karel řekl: „Trochu mezera.“ A Sunak odpověděl: „Trochu, ale úžasné, že vypadáte tak dobře.“ Elegantně oblečený král vypadal šťastně a uvolněně a vtipkoval o své zkušenosti z nemocnice.

Celá země stojí za králem

Rishi mu odpověděl: „No, my všichni stojíme za vámi, země je za vámi.“ Karel odpověděl: „Dostal jsem tolik úžasných zpráv a pohlednic. Většinou mě to dohnalo k slzám.“

Rishi řekl: „Dokážu si to představit a jak jsem řekl, všichni za vámi stojí.“ Karel odpověděl: „Slyšel jsem, že je mnohem větší zájem o úžasné charitativní organizace, které jsou zaměřené na rakovinu a kterým dělám mnoho let patrona.“

Rishi dodal: „Ano, udělali neuvěřitelnou práci po celé zemi a je hezké být uznáván.“ Následně se muži posadili k soukromé audienci. Doufejme, že se vše vyvíjí tím správným směrem a král Karel bude zase brzy zdráv.

Zdroje: The Sun, BBC, Youtube

Oblíbené