Spojte se s námi


Reality show

Konečně se dočkali i televizní diváci. Survivor čeká premiéra na televizních obrazovkách

Survivor: Diváci, kteří nemají placené členství na video portálu Voyo, se dnešním dnem konečně dočkají aktuálně nejpopulárnější česko-slovenské reality show Survivor. TV Nova nabídne netrpělivým divákům nejdrsnější reality show dvakrát týdně. Vždy v úterý a ve středu.

Publikováno

dne

Diváci, kteří nemají placené členství na video portálu Voyo se dnešním dnem konečně dočkají aktuálně nejpopulárnější česko-slovenské reality show Survivor. TV Nova nabídne netrpělivým divákům nejdrsnější reality show dvakrát týdně. Vždy v úterý a ve středu.

Survivor na Slovensku?

Pro slovenské diváky máme smutnou zprávu. Na slovenském kanále TV Markíza, ani jiných slovenských stanicích, se show stejně jako loni vůbec vysílat nebude. Naši sousedé totiž neprojevili o show patřičný zájem. Nicméně to nebrání českým divákům okupovat sdělovací prostředky a těšit se na nerovný boj, cizokrajnou přírodu a drsné podmínky soutěžících.

Přestože TV Nova vysílá až dnes večer, divácky úspěšná reality show Survivor již odstartovala. Je známa první vyřazená. Stala se jí Adéla Krejdlová (22). Dále se soutěží prakticky jen mihnul operní zpěvák Michael Skalický (33), jenž pár hodin po vylodění na ostrov putoval zpátky na pevninu.

Survivor: Michael Skalický je chlap jako hrom

Přesto ho zdravotní komplikace zatím vyřadily ze hry. Nicméně proslýchá se, že ho zradil žlučník. Skalický nyní tráví své dny v nemocnici v Dominikánské republice. Zajímavostí je, že na Voyo titulcích je Skalický červeně přeškrtnutý. Jak si to mají diváci vysvětlit?

Hlasování pro anebo proti

Na sociálních sítích dokonce můžete hlasovat pro to, zda si přejete, aby Skalický opět naskočil do soutěže či nikoliv. Ohlasy jsou rozporuplné. Někomu může přijít zajímavý komentář uživatele jménem Wendy k dotazu, zda by měl Skalický v soutěži pokračovat?

Wendy nekompromisně posílá svůj názor do skupiny: „Rozhodně není fér, aby se tam vracel. Zatímco ostatní už mají o dost energie méně, on si někde tejden leží a cpe se tam jídlem a dostatečným množstvím vody. Je to hra o přežití, jakmile máš úraz nebo zdravotní potíže a nemůžeš pokračovat – diskvalifikace! Bohužel jeho tělo nevydrželo, tak má smůlu a ze hry pryč!“

Nelichotivé komentáře Adély

Vypadnuvší Adéla Krejdlová se už také nechala slyšet a nenechala zejména na Mikýřovi nit suchou. Možná i proto diváci s nadhledem kvitují její vyřazení. Prý si o něj sama říkala. Už jen tím, že se nezapojovala do společné práce a stále jen mluvila.

Adéla působí jako nevyzrálá holčina, která přecenila své síly a na to dojela. Nicméně v rozhovoru sdělila, že není pravda, že by se nezapojovala do hry. Naopak, byly tam prý jiné soupeřky, které podle jejího názoru nic nedělaly.

Nezapomeňte si dnes naladit TV Nova a koneckonců si sami udělejte názor na účastníky populární soutěže Survivor. Soutěže, kde si mnozí sáhnou až na dno. Soutěže, kde nakonec každý soupeří s každým.

Zdroj: TV Nova

Oblíbené