Spojte se s námi


Reality show

Fanoušci Survivoru na výhru favorizují Mikýře, z druhého kmene má dle nich největší šanci Jakub Bína

Dle televizních fanoušků si letošní titul československého Survivora odnese Mikýř, jenž jednoznačně zvítězil v diváckém hlasování. Z druhého kmene se největší oblibě těší Jakub Bína. Není překvapením, že fanoušci více věří Titánům, což je kmen složený ze známých osobností.

Publikováno

dne

Dle televizních fanoušků si letošní titul československého Survivora odnese Mikýř, jenž jednoznačně zvítězil v diváckém hlasování. Z druhého kmene se největší oblibě těší Jakub Bína. Není překvapením, že fanoušci více věří Titánům, což je kmen složený ze známých osobností.

Divácké hlasování probíhalo na webových stránkách televize Nova, přičemž fanoušci si v anketě mohli zvolit svého favorita na výhru soutěže Survivor 2024.

Z celkových 22 jmen vyšel nejlépe Martin Mikyska, jehož fanoušci znají pod přezdívkou Mikýř. Ten celé hlasování vyhrál s velkým přehledem, když obdržel celkem 682 hlasů, což je více než třetina z celkového počtu. Na druhém místě se pak umístil Jakub Bína z kmene Lovců s celkovými 199 hlasy.

Posléze v pořadí máme zástup Titánů složený z Martina Prágra, Samuela Piráta Krištofiče, Sebastiana Navrátila a Ivany Jirešové. Této skupiny se z druhého kmene drží pouze Tomáš Rys.

Je tedy více než zřejmé, že fanoušci nejvíce drží palce právě Mikýřovi. Ten si oblibu veřejnosti získal díky komickému vystupování, tak i díky odvážnému tahu, kdy se v podstatě sám nominoval do duelu proti Adéle Krejdlové. Tu v duelu také vyřadil.

Vše prozatím nasvědčuje tomu, že bude Mikýř velice nebezpečným hráčem. Stal se ihned jedním z hlavních členů většinové aliance kmene Titánů, rovněž vyhrál úvodní individuální imunitu. Záhy se tak i on může stát terčem pro ostatní.

Výsledky diváckého hlasování:

 1. Martin Mikýř Mikyska (682 hlasů)
 2. Jakub Bína (199 hlasů)
 3. Martin Prágr (89 hlasů)
 4. Samuel Pirát Krištofič (88 hlasů)
 5. Sebastian Navrátil (79 hlasů)
 6. Ivana Jirešová (72 hlasů)
 7. Tomáš Rys (70 hlasů)
 8. Ornella Koktová (61 hlasů)
 9. Rachel Karnižová (52 hlasů)
 10. Jana Zicklerová (49 hlasů)
 11. Kristina Alexandra Hrbková (48 hlasů)
 12. Filip Křížek (32 hlasů)
 13. Martin Carev (31 hlasů)
 14. Iva Skupník (29 hlasů)
 15. Nikola Kabátová (29 hlasů)
 16. Jack Hamid (22 hlasů)
 17. Michael Skalický (20 hlasů) – evakuován z ostrova
 18. Martin Bandurko Husár (19 hlasů)
 19. Veronika Sandholzová (17 hlasů)
 20. Denisa Dvořáková (16 hlasů)
 21. Yenifer Cao (16 hlasů)
 22. Adéle Krejdlová (16 hlasů) – vyřazena

Data jsou aktuální k 5. březnu 2024. Můžeme vidět, že v hlasování jsou zařazeni i hráči, kteří Survivor již nemohou vyhrát. Řeč je o Adéle Krejdlové, jež byla vyřazena v duelu a poté také o Michaelu Skalickém, jenž byl evakuován z ostrova kvůli zdravotním potížím.

Fanoušci ale více favorizují kmen Titánů, což je logické vzhledem k tomu, že je tento kmen složen ze známých osobností. Je ale pravdou, že v něm vidíme velice dobré individuality, které by se nakonec skutečně mohly radovat z celkového vítězství.

Zdroj: TV Nova

Oblíbené