Spojte se s námi


Celebrity

Kardashians jsou zpět na Disney+ a opět boří žebříčky sledovanosti

Patříte-li k předplatitelům Disney+, určitě vám neušlo, že 23. května 2024 vyšla první epizoda páté řady reality show The Kardashians. Proč nás život této rodiny stále fascinuje a nemůžeme je přestat sledovat?

Publikováno

dne

Patříte-li k předplatitelům Disney+, určitě vám neušlo, že 23. května 2024 vyšla první epizoda páté řady reality show The Kardashians. Proč nás život této rodiny stále fascinuje a nemůžeme je přestat sledovat?

Fenomén The Kardashians 

Patří k nejvlivnějším a nejslavnějším ženám světa. Kromě toho, že všechna jejich jména začínají na stejné písmeno, pojí je také rodinné pouto. Rodinný klan Kardashianových je zkrátka celosvětovým fenoménem. O tom svědčí i fakt, že na platformě Disney+ se objevily již první dva díly z páté série jejich rodinné reality show The Kardashians a boří žebříčky sledovanosti.

Nová série přilákala miliony diváků

Tato show navazuje na předchozích dvacet řad reality show Keeping Up With The Kardashians, která mapuje život celé této ohromné rodiny. Přestože k zhlédnutí jsou prozatím pouze první dva díly z nejnovější série, již po premiéře prvního dílu začaly statistiky strmě stoupat.

Téměř 4 miliony zhlédnutí za 4 dny? Pro Kardashians žádný problém

Jakých čísel prozatím premiérový díl 5. řady dosahuje? Disney uvádí, že během čtyř dní od uvedení na platformu, vidělo první díl již 3,9 milionu diváků. Není to ale pouze pátá série, kterou vzali předplatitelé útokem. I předchozí série hlásí neuvěřitelná čísla sledovanosti.

A to není ani zdaleka vše. Podle internetového magazínu Deadline se stal první díl páté série The Kardashians dokonce druhým nejsledovanějším zábavným pořadem roku 2024 na platformě Disney+. Jediným pořadem, který nedokázaly v sledovanosti porazit, byl pouze seriál Šógun

Proč jsou Kardashianovi tak slavní?

  • Na všech sociálních sítích dohromady je sleduje 1 miliarda lidí. 
  • Na televizních obrazovkách se drží od roku 2007, kdy měl premiéru první díl jejich rodinné reality show Keeping Up With the Kardashians.
  • Dohromady vlastní více jak 15 značek.

Napadá vás, čím to je, že je tato rodina natolik slavná?

Ďábel pracuje tvrdě, ale ani zdaleka nemá na Kris Jenner

Inu, matce rodu, Kris Jenner, se podařilo něco, co nikomu jinému před ní. Jméno své rodiny změnila v úspěšnou značku a všechny své dcery v podnikatelky. Když tedy po dvaceti sezónách skončila, v té době již ohromně populární, reality show ze života jedné americké rodiny s arménskými kořeny, čekali fanoušci co přijde dál.

A skutečně se dočkali. Nedlouho poté byla totiž tato reality show obnovena, ale na stanici Hulu, a přejmenována na jednoduché The Kardashians. A ani po 25 letech neupadá zájem o dění v rodině Kardashianových a Disney je ráda za to, že se spojila s Hulu a rodinná reality show o nejslavnějších ženách světa, běží právě na jejich platformě.

Nahlédněte pod roušku života žen rodu Kardashians, které každý svůj krok pečlivě plánují a nikam se nevydávají bez svého glam týmu. Jakmile se zorientujete v tom, kdo je kdo, uvědomíte si, že váš život je poměrně fádní a nudný.

Zdroje: Deadline.com, Forbes.com, Press.Disney.co.uk, DailyMail.co.uk, Youtube.com

Oblíbené