Spojte se s námi


Filmy a seriály

Již v pátek přichází první část čtvrté série Stranger Things! Podívejte se na její nejnovější trailer

Publikováno

dne

Fanoušci Stranger Things jsou v pozoru! Již v pátek se oblíbená série vrací se čtvrtou řadou, přesněji s její první polovinou. Děj bude stále více gradovat a je otázkou, zda se oblíbeným hrdinům povede zastavit zlo, které prostupovalo všemi sériemi.

Málokdo by tomu věřil, ale bude tomu již šest let, co vyšla na světlo světa populární drama fantasy série Stranger Things. Nyní se vrací po dlouhé odmlce a bude se na co dívat.

Třetí série vyšla v roce 2019 a i kvůli pandemii se natáčení protáhlo. Herci hlavních hrdinů jsou již plnoletí, to ale na ději rozhodně nebude znát. Na co se můžeme těšit?

„Šest měsíců po událostech třetí série se městečko Hawkins octlo na prahu své existence. Naše parta je kvůli turbulentním událostem poprvé rozdělena a musí se nutně spojit zpět.

Jenže na scéně se objevuje patrně největší hrozba vůbec a hrdinové zároveň čelí nástrahám dospívání na střední škole. Povede se našim hrdinům všechny hrozby zastavit a zničit zlo z paralelní dimenze Upside Down?“ popsal děj web filmtoro.

V pondělí vydal Netflix svůj poslední trailer ke čtvrté sérii, přesněji tedy k její první polovině, jelikož se populární streamingová služba rozhodla sérii rozdělit, stejně jako u Papírového domu.

Páteční večer tak pro fanoušky tohoto seriálu bude dozajista příjemný. Poté si ale budou muset na zbylých pět dílů počkat do 1. července.

Zdroj: Netflix, CSFS, Filmtoro

Oblíbené