Spojte se s námi


Reality show

Jana Zicklerová coby nestarší účastnice Survivoru to nandala mnohem mladším soutěžícím

Jana Zicklerová se nezdá. Na to, že je nejstarší účastnicí drsné reality show, se v týmu celkem slušně zabydlela. Ze soutěže již vypadli mnohem mladší soutěžící, zato Jana upevňuje nenápadně svou stabilitu. Má skvělou taktiku. A má šanci vyhrát!Jana Zicklerová se nezdá. Na to, že je nejstarší účastnicí (52) drsné reality show, se v týmu celkem slušně zabydlela. Ze soutěže vypadly mnohem mladší soutěžící. A Jana upevňuje nenápadně svou stabilitu. Má skvělou taktiku. Vyhrát!

Publikováno

dne

Jana Zicklerová se nezdá. Na to, že je nejstarší účastnicí drsné reality show, se v týmu celkem slušně zabydlela. Ze soutěže již vypadli mnohem mladší soutěžící, zato Jana upevňuje nenápadně svou stabilitu. Má skvělou taktiku. A má šanci vyhrát!

Trenérka Jana Zicklerová se nezdá

Jana Zicklerová se často zapojuje do hry a nebojí se ozvat. Ale dělá to s rozumem. Její taktika je nenápadná jako ona sama. Nestalo se už jednou, že zvítězil outsider, nejslabší článek týmu? Tím Janu neodsuzujeme do role outsidera. Nicméně je zatím spíše zdrženlivá. Týmoví spoluhráči dokážou ocenit, že není žádná fňukna. Ale žena, která se za sebe umí vzít.

Jana a Nikola odtajňují těžké osobní příběhy

Janu život zocelil. Před dvěma lety jí zemřel manžel. Možná i proto se umí vcítit do pocitů druhých. Dokonce si ji vybrala Nikol, když už byla na ostrově plná emocí a potřebovala se svěřit. Koho si zvolila? No přece Janu!

Jana ji dokázala citlivě vyslechnout a nezasahovala do jejího projevu. Pocítila, že na Nikol přišla těžká chvilka. A věnovala jí nejen čas ale i pochopení. Ač se zdá, že trenérka je tvrdá žena, i jí se zaleskly oči při sdílení vzpomínek.

Nikol přišla při požáru o babičku a mladší sestru. Možná si Jana vzpomněla i na svůj těžký osud, kdy jí zemřel manžel? Smrt blízkých člověk těžko přijímá. Obě účastnice si tím krutým obdobím prošly a možná se proto ve sdílení i našly.

Jana sama se považuje za vůdčí typ

 Tomu nahrává její občasná přezdívka sekernice. Sama na rovinu přiznává: „Snažím se vždy všechny dirigovat, takže se budu muset držet zpátky.“ Janě jde především o vítězství. Netouží ani tak po peněžní výhře, ačkoli je určitě sladká, ale po titulu Survivor 2024.

Jana Zicklerová se narodila ve znamení Lva

Jak známo, lev je králem zvířat. Jana coby vůdčí typ zcela naplňuje tuto představu. Šťastlivci narození ve znamení Lva jsou považování za přirozené vůdce a milují společnost. Mimochodem jim je dán také organizační talent a diplomacie. Toto vše může Jana beze zbytku zužitkovat v Survivoru.

Nicméně temnou stránkou Lvů je manipulace. A ta je v této nevyzpytatelné reality show občas žádaná. Jak se trenérka Jana popere se svými lvími vlastnostmi? Vybojuje vytoužený titul Survivor 2024? Vsadili byste si na ni?

Zdroj: Redakce, TV Nova

Oblíbené