Spojte se s námi


Celebrity

Jakub Prachař sdílel na Instagramu fotku se Shopaholicadel. S pochopením se u svých fanoušků nesetkal

Český herec Jakub Prachař je známý především pro svůj smysl pro humor, kterým na obrazovkách baví diváky v několika televizních soutěžích. Jeho poslední kousek, kdy na svém instagramovém účtu sdílel fotku s influencerkou Shopaholicadel, se ale s pochopením příliš nesetkal.

Publikováno

dne

Český herec Jakub Prachař je známý především pro svůj smysl pro humor, kterým na obrazovkách baví diváky v několika televizních soutěžích. Jeho poslední kousek, kdy na svém instagramovém účtu sdílel fotku s influencerkou Shopaholicadel, se ale s pochopením příliš nesetkal.

Vše začalo nevinně. Jakub Prachař na procházce se svou partnerkou Sarou Sandevou potkal influencerku Shopaholicadel s jejím přítelem. Český herec příliš neváhal a situace se rozhodl využít.

Vznikla tak společná fotka dvou párů, přičemž celou situaci bral Prachař typicky s humorem, o čemž svědčí i popisek „A dnes se Saře splnil sen. Není zač lásko.“ Některé fanoušky ale sdílená fotka spíše zklamala.

Jaké jsou reakce v komentářích?

Jaká je tedy reakce veřejnosti? „Já to celé okolo Adély nechápu. To se fakt bavíte nad nemocnou osobou? To ten národ klesl hodně hluboko,“ napsala například uživatelka tera.u, přičemž se jedná o druhý nejoblíbenější komentář. Ten první je přímo reakce od Sary Sandevy.

Více uživatelů naráží na bipolární poruchu, kterou dle její slov trpí Shopaholicadel. Poukazují na to, zda je vhodné se strefovat do takto nemocné osoby. Vzhledem k tomu, že influencerka veřejně vystupuje na sociálních sítích a má vysoký dosah, stává se pravidelně terčem kritiky a vtípků.

Dalším uživatelům vadí popularita, jaké se influencerce dostává. „A právě tímhle jí děláte popularitu. Zbytečnou, pak jí nemá byt všude jak nas… ach jo,“ přidala se uživatelka _janett_officiall. Podobný názor má i helenka_kaufmanu, která napsala: „To bych nechtěla, podporovat toto individuum.“

Jako poslední kritický komentář by se dal vytáhnout ten od uživatelky s názvem shykobxbyy: „Negramotná, ubohá, hloupá osoba, co se živí žebráním na TikToku. To vážně tyhle skutečné známé osobnosti zajímá někdo takový jako Pulcová ?? A ještě se s ní fotit a zvýšit o ní povědomí?“

Nutno říct, že kritických komentářů je u příspěvku více a jsou také více oblíbené. Nicméně u příspěvku se nachází i několik podporujících reakcí, případně těch reakcí, které vtípek rozvíjejí.

Jako například uživatelka zanett.charlie, která napsala: „Tak to jsi zabil. Budete účinkovat i v nějakém jejím videu? Třeba vybalovat nakup z Lidlu?“ Další lidé například naráží na účinkování Jakuba Prachaře v oblíbené show Česko Slovensko má talent a ptají se jej, zda neplánuje pozvat influencerku do této soutěže.

Zdroje: Instagram Jakuba Prachaře

Oblíbené