Spojte se s námi


Reality show

Jaká bude první noc ve sloučeném kmeni Taínos? Mikýř hru bere jako zábavu, největším ujídačem jídla je Yenifer

Televizní diváci, a především samotní hráči, se konečně dočkali. Přišlo dlouho očekávané sloučení, díky kterému nyní budou hrát všichni pouze za sebe. Sloučení přineslo zajímavé momenty, ze kterých vyšlo najevo několik informací, které mohou hráči využít ve své hře.

Publikováno

dne

Televizní diváci, a především samotní hráči, se konečně dočkali. Přišlo dlouho očekávané sloučení, díky kterému nyní budou hrát všichni pouze za sebe. Sloučení přineslo zajímavé momenty, ze kterých vyšlo najevo několik informací, které mohou hráči využít ve své hře.

Hráči se konečně dočkali společného kmene

Po vyloučení Jacka následovala u Lovců debata o tom, jak vlastně hru opustil. Stejně jako Ondřej, který má za to, že Jack bojoval, a duel neukončil schválně, si totiž i Radek myslí, že Jack chtěl v Survivoru zůstat. Jeho slova těsně před odchodem mu nedala spát, s čímž se svěřil Janě.

Všichni ale čekali na to, až přijde sloučení. Nejdříve jim ale přišel dopis, ve kterém měl každý hráč odpovědět na sérii otázek. Pro někoho byly dost záludné, pro dalšího úsměvné. Jakou ale odpovědi měli roli, to se dozvěděli až mnohem později.

Další zpráva dorazila o něco později, a konečně si Titáni i Lovci přečetli, že dochází ke sloučení. Všichni si během několika minut museli sbalit všechny své věci, a lodí odjeli na jiný ostrov, kde je čekala spousta překvapení.

Luxusní párty se vším všudy

Nejdříve si hráči užili horkou sprchu společně s mydlinkami. Dámy, ale i pánové, si užili luxus v podobě pleťové kosmetiky. Zabaleni do hebkých županů a ručníků se postupně všichni zvážili, aby zjistili, kolik kilogramů shodili na váze. To nejlepší ale přišlo na konec, dámy si vychutnali vizážistku a pánové zase dostali nový sestřih.

Všichni se mohli obléknout do nového a především čistého a voňavého oblečení. Nadšení nikdo neskrýval, dotek civilizace si každý pochvaloval. Následně se odhodily šátky do sudu s ohněm, aby se mohli Lovci i Titáni spojit v jediný kmen, ve kterém budou soupeřit proti sobě.

Čekala je velká párty, kde bylo plno pití, dobrého jídlo, ale také sladkostí. Společně si zatančili, najedli, a samozřejmě každý od každého vyzvídal, co je v druhém kmeni nového. Kdo, s kým a jak hraje, koho by bylo dobré vyřadit jako prvního. Taktizovalo se po celý večer. Kartami ale zamíchal moderátor, který si k nim přisedl k závěrečné bohaté večeři.

U jídelního stolu první soutěž

Po vydatné večeři Ondřej všechny přivítal v novém kmeni, který se jmenuje Taínos. Radek po jeho levé ruce vyndal z pytlíku nové, žluté šátky, na kterých je znak složený z obou kmenů. Nikola na druhé straně losovala ze dvou kamenů, a díky modrému zůstane celý nový kmen na ostrově Lovců.

Lovci se samozřejmě radovali, Kristině se ale na původní ostrov moc nechtělo. Další překvapení přišlo v podobě dezertu, na který se hráči velmi těšili. Ondřej před ně postavil tajemnou krabici. V té ale nečekalo nic sladkého, naopak, hráči měli před sebou další soutěž. Dva z nich, kteří nevyluští hádanku, zůstanou bez hlasu na na první společné kmenové radě.

Těmi dvěma se stali Bandurko a Tomáš. Ondra před ně postavil další úkol, a dostali možnost získat svůj hlas znovu zpět. Odpovídali na otázky, které vyplňovali ostatní hráči ještě na svých ostrovech. Ti se dozvěděli, že Mikýř bere celou hru jako zábavu, zároveň má ale velkou šanci dostat se do finále.

Yenifer nejvíce ujídá, protože je hlavní kuchařkou a musí ochutnávat, což jí dává smysl, a rozhodně se tím neobhajuje. Márty se stal nejdůvěryhodnějším hráčem, a pokud někdo bude mít tajemství, u něj je pravděpodobně v bezpečí. Jistotu ale nemá nikdo, ani ten, kdo si myslí, že nemá terč na zádech.

Jak budou probíhat další dny a kdo získá svou první individuální imunitu v kmeni Taínos? Diváci se dočkají už během středečního večera, který znovu přinese spoustu překvapení. První kmenová rada se nezadržitelně blíží…

Zdroj: TV Nova, Redakce

Oblíbené