Spojte se s námi


Různé

Jak dopadl další souboj o odměnu? Hrálo se o pohodlí, ale také o pocit naplněného břicha. Milovníci brambor zajásali

Publikováno

dne

Další souboj o odměnu přinesl další zajímavé momenty. Bylo o co hrát – polštáře, deky, houpací sítě, brambory a fazole… Pohodlí pro vítězný kmen a také něco do břicha, aby měli sílu. Jak ale hra nakonec dopadla? Znovu se běžel parkur, jednalo se o hru pro celý kmen, zapojit se tak museli všichni. 

Titáni získali velký náskok před soupeři

Parkurová hra a její začátek byl úspěšnější pro Titány. Ti si brzy získali velký náskok. Lovci totiž nemohli dlouho najít míček, který byl potřeba k tomu, aby se dostali do další části hry. Titáni tak byli na koni a netrvalo dlouho, než Yenifer společně s Kristinou dovedly svůj kmen k výhře.

Radost Titánů neznala mezí. „Tentokrát to bylo jasné vítězství Titánů,” uvedl Ondřej. Zaslouženě si tak přebrali odměnu. „Jak velké nervy to byly, Yenifer?” zeptal se. „Já jsem se přesvědčila sama u sebe, že když jsem měla nervy, tak to nejde. Musím se soustředit na tu hru, teď jsme se soustředily s Kristinou pouze na to, abychom svou práci odvedly na výbornou.”

„Psychická změna určitě přijde. Konečně jsme něco vyhráli,” uvedl Márty po výhře. „Probudil se u nás nový život.” Titáni se mohou lépe vyspat, mohou si užít pohodlí houpací sítě. „Dneska si každý zaslouží si tam trochu pobýt,” doplnil Márty. Ivana je nadšená z brambor, a celkově z výhry.

Luxusní leháro, poznamenal Sebastian. Titánům vlila výhra novou krev do žil

Jak výhru vidí Sebastian? „Dnešní výhra je totální povzbuzení pro celý kmen. Strašně moc brambor, strašně moc fazolí a hlavně, luxusní leháro. Tohle bylo hodně potřeba.” Diskuze na toto téma probíhala i mezi kluky. Kromě Ivany se na bramborové hody těšit také gamer Tomáš. 

U Lovců probíhala trochu jiná nálad. Souboj o odměnu vůbec nezvládli. Zavládl u nich klid, Veronika se tak pustila do řeči s Bandurkem, kterého má za svého spojence. Řeč padla na Nikolu, Veronika si myslí, že ona jediná tu hraje nějakou hru. 

„My jsme spolu víc než jen hráči, pokud tam Bandurko má něco víc, tak ať má, ale já koukám pouze na to, abych našla tu imunitu,” uvedla Veronika, jejíž imunita skončila kde v písku nebo možná v moři. Bandurko si tak možná myslí, že je v bezpečí, ale na ostrově nemůže nikdo nikomu věřit.

Pirát přiznal, že mu někteří hráči z kmene Titánů chybí, například Márty, se kterým si hodně sednul. Výhru jim sice přeje, na druhou stranu ho mrzí, že Lovci hru nezvládli. V kmeni se už hovoří o tom, jak to bude vypadat po sloučení, které se nezadržitelně blíží. Pak už budou hráči hrát každý jen sám za sebe.

Zdroj: TV Nova, Redakce

Oblíbené