Spojte se s námi


Politika

Greta by zasloužila na zadek, zkritizoval aktivistku Jeremy Clarkson

Publikováno

dne

Známý moderátor Jeremy Clarkson ve svém sloupku pro The Sunday Times ostře zkritizoval mladou aktivistku Gretu Thunbergovou. Dle něj by zasloužila na zadek, jelikož nedisponuje žádnými znalostmi ani titulem, aby někoho mohla poučovat.

Jeremy Clarskon pro ostrá slova nejde mnohdy daleko. Nyní věnoval sloupek v The Sunday Times, kde ji ostře zkritizoval.

„Prostě ten fenomén Grety Thunbergové nechápu. Nemá žádné znalosti toho, jak svět funguje. Nemá vychování a žádná písmenka za jménem, protože místo chození do školy je zaneprázdněná plavením se po světě, aby mohla urážet dospělé,“ napsal na adresu Grety moderátor Jeremy Clarskon.

Clarkson pak Gretě vzkázal, že by se měla raději věnovat jiným tématům. „Měla bys zajet na kole do zemí, kde si lidé možná méně uvědomují, co mají dělat. Například do Číny, to bych rád viděl. Grétu, jak stojí před Čung-nan-chaj v té její parce a batůžkem na zádech a s mikrofonem v ruce poučuje tamní vůdce o jejich přístupu k uhlí, stromům a tak dále. To, co by potřebovala je naplácat na zadek,“ uzavřel moderátor.

Zejména za poslední větu si Clarkson vysloužil od široké veřejnosti velkou kritiku. Nicméně i přesto na jeho slovech něco je, i když jsou podané způsobem vlastním Jeremyho Clarksona.

Zdroj: The Sunday Times, Novinky

Oblíbené