Spojte se s námi


Reality show

Filip ze Survivoru má zaděláno na pořádný problém! Kvůli lži mu hrozí poměrně velká pokuta

Survivor nabírá na obrátkách a jeden z jeho účastníků má zaděláno na pořádný problém. Poslední vypadnuvší Filip Křížek totiž v podcastu zmínil, že soutěž opustil kvůli pracovním povinostem. Tím porušil smlouvu a hrozí mu vysoká pokuta.

Publikováno

dne

Survivor nabírá na obrátkách a jeden z jeho účastníků má zaděláno na pořádný problém. Poslední vypadnuvší Filip Křížek totiž v podcastu zmínil, že soutěž opustil kvůli pracovním povinnostem. Tím porušil smlouvu a hrozí mu vysoká pokuta.

Divácky oblíbená reality show Survivor nám představil už 12 dílů a fanoušci si stěžují zejména na to, že většina lidí odešla dobrovolně. Ubírá to tak na atraktivitě, je ale potřeba zase přiznat, že díky tomu zůstávají kvalitní hráči, kteří se v budoucnu rozhodně postarají o zajímavé herní tahy.

Mezi silné hráče se řadil i Filip Křížek, poslední vypadnuvší, který odešel dle svých slov dobrovolně. Vypadl v souboji s Mikýřem a Jackem a poté jsme mohli slyšet jeho silnáá slova o tom, že byl favoritem soutěže, ale už se mu zkrátka nechtělo.

Fanoušky si tím nezískal a ve své rétorice pokračoval i poté, co už se na ostrově nenacházel. Stejně jako ostatní totiž udělal klasické kolečko napříč podcasty a rozhovorovými platformami a sdělil veřejnosti jednu nepříliš lichotivou informaci.

Ačkoliv vytrvale tvrdil, že důvodem jeho odchodu je rodina, následně prozradil, že si vzal v práci volno na měsíc a tudíž se musel vrátit, aby o ní nepřišel.

„Já jsem věděl, že když tam zůstanu, přijdu o práci a vezmou mi byt. Kdybych se nevrátil do určité doby, tak mě vyhodí z práce,“ řekl Filip v podcastu A-cast.

Naštval tím snad všechny. Od fanoušků počínaje a produkcí konče. Právě ta s ním jeho poslední rozhovor řeší, protože podepsal smlouvu, ve které sedí, že nesmí mít žádné závazky, které by mu měly bránit v tom odejít ze soutěže předčasně.

Filip Křížek tedy smlouvu porušil, kvůli čemuž mu hrozí poměrně vysoká pokuta. To potvrdil jak PR manažer televize Nova Daniel Maršalík, tak moderátor Ondřej Novotný. Její výše ale pochopitelně nebyla doposud specifikována.

Zdroj: A-cast, eXtra, Survivor

Oblíbené